Son Yazılar

Yatakta asla yorulmayın!

Seks maratonundan galip çıkmak için bilmeniz gerekenler

Sevgilinizle bütün hafta sonunda seks yapmayı planlıyorsunuz. Yataktan hiç çıkmadan seks maratonu yapma fikri kulağınıza şahane geliyor olabilir. Fakat önce yüzünüzü kara çıkarmamak için hafta içi stresini atıp, performasınızı hep tepe noktasında tutmanızı sağlayacak püf noktaları bilmek lazım.

Oburluk etmeyin

Azla yetinmeyi bilmeniz lazım. Seksten değil yemekten bahsediyoruz. Seks yapmadan önce tıka basa yemek yemek size enerji kazandırmaz sadece şiş midenizin inmesini beklemek zorunda kalacağınız için çok değerli 2-3 saatinize mal olur. Elbette başarılı seks için karnınızın tok olması şart. Sevgilinizle buluşmadan bir saat kadar önce az yağlı et, salata ve kepekli ekmekten oluşan sağlıklı ve size rehavet çöktürmeden gerekli enerjiyi verecek bir menü tercih edin.

Önce onun gelmesini bekleyin

Çiftler sadece filmlerde aynı anda orgazma ulaşırlar. Gerçek hayatta erkekler, kadınlardan daha çabuk tahrik olur ve daha erken orgazm olurlar. Yatakta başarılı olmak için sevgiliniz orgazm olana kadar sabretmeniz gerekiyor. Uzun süre dayanabilmek için aşırı uyarıcı pozisyonlardan kaçının. Kadının üstte olduğu pozisyonlar gibi esas işin kadına düştüğü durumlarda daha geç yorulursunuz. Sık sık pozisyon değiştirmek de ereksiyonunuz kaybetmenizi engeller.

Dinlenmek şart

Ne yaparsanız yapın eninde sonunda yorulmanız kaçınılmaz. Dinlenmeniz şart. Başarılı bir performans için araya zaman koyun. Acelecilik başarısızlık getirir. Dinlenme sürecinizde sevgilinizin sıkılmasından endişleniyorsanız, romantik dokunuşlarla veya yatak sohbetleriyle onu eğlendirebilirsiniz. Maratona tekrar start vermek için en az yarım saat dinlenmeniz gerektiğini unutmayın. Sevgiliniz dinlenmeniz gerektiğinin farkında. Bu yüzden endişelenmeyin. Tek yapmamanız gereken uykuya dalmak.

Alkolü kararında tüketin

İçki sosyal hayatınızın değişmeyen bir parçası olabilir. Ancak seks hayatınızın bir parçası olmamalı. Kadınlar üzerinde rahatlatıcı ve libido arttırıcı etkiye sahip olan alkol erkekler üzerinde  olumsuz etkilere sahip. Yapılan araştırmalar iki kadehten fazla alkol tüketen erkeklerin, hiç alkol tüketmeyen erkeklerle kıyaslandığında sertleşememe veya erken boşalma gibi cinsel sorunları 2.5 kat daha fazla yaşadığını gösteriyor. En iyisi iki kadehten fazla içki içmemek.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir