Son Yazılar

Prezervatifin sakıncaları var mıdır?

Prezervatifin sakıncaları var mıdır?

Doğum kontrolünü ve sağlıklı bir korunma işlevini sağlamak için kullanılan prezervatifin, oldukça faydası vardır. Sakıncalı noktaları, sağlıklı kullanıldığı sürece yoktur ve bu kullanım için genellikle rahat olmanız yeterlidir. Kasıntı ilişkilerde yırtılabilen kondom başlıkları, sperminizin geçişine olanak sağlayabilir. Bu yüzden ürün alır iken son kullanma tarihi geçmiş modelleri satın almamanız önerilir. Güncel modelleri ve size en uygun tasarımları satın alarak, rahat bir ilişkiye ulaşabilirsiniz.

Prezervatifin Faydaları Nelerdir?

Kondomun faydaları, genellikle ilişkinin doğum aşamasında karşımıza çıkıyor. Bu faydalar arasında en farklı olan ise, hastalık konusunda oluşturulan seçeneklerin daha farklı bir şekilde işlemesidir. Pek çok hastalığın önüne geçebileceğiniz tasarımlara sahip olarak üretilen bu ürünler, güvenli bir seks yaşamında size oldukça rahat seçenekler sunacak ve konuda büyük atılımlar geçirmenizi sağlayacaktır.

Kondomun Zararlarına Birkaç Örnek?

Kondom kullanmak aslında sadece sürtünme noktasında etkilidir. Misal vermek gerekir ise arada bir engel varmış gibi hissedebilirsiniz. Lakin pek çok konuda ultra ince modellerini tercih ederek bu sorunun önüne geçmiş olursunuz. Hem hızlı hem de etkili çalışmalar ile üretilen bu tasarımları kullanmanız, sizin için oldukça kaliteli ilişki aşamaları ve süreci yaratacak. Geciktiricili, naneli ve benzeri gibi modelleri ile insanlara pek çok opsiyon sunan bu ürünler, birbirinden farklı boy seçeneklerine göre tasarlanıyor. Bu tasarımların etkili bir şekilde kullanılması için yapmanız gereken tek şey, satın almanız! Kadın Prezervatifi Nasıl Takılır başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneririz.

Prezervatif Kullanımı

Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunma yöntemlerinden biridir. Lateks olan bir prezervatif seçin ve kayganlaştırıcı jellerden su bazlı olanı tercih edin. Prezervatif  erkek orgazm  noktasına gelmeden önce penise tam olarak geçirilmiş olmalıdır.

Yoksa sperm sızıntısı olabilir. Boşalmanın ardından o geri çekilirken prezervatifi çemberinden tutun, böylelikle prezervatifin kayarak yanlış bir noktada çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir