Son Yazılar

Penis Vajinaya Nasıl Giriyor Görüntüleri

Penis Vajinaya Nasıl Giriyor Görüntüleri

Cinsel ilişki sırasında penis vajinaya nasıl giriyor görüntüleriyle birlikte sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca penis vajinanın neresine sokulur bu konu hakkında tecrübesi olmayan kişilerin ilişki sırasında zorladıkları görülüyor. Bu kişilere özel uzman doktorlarımız püf noktalarını sizlerle paylaşıyor.

Vajinaya ilk giriş nasıl olmalı

Bu konu hakkında ilişkiye girmeden önce hazırlık yapmalısınız. Araştırma yapmadan giriş yaparsanız kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Öncelikle penisin sertleşmesi ve kadının da vajinasın da ıslaklık oluşması gerekiyor. Vajinanın ıslaklığı için ön sevişme sırasını uzun tutmalısınız. Penisin tam vajinaya girişi sırasında kadının üreme organlarında kasılmalar oluşmaktadır ve alınan zevkin her iki tarafında olması gerekmektedir. Ön sevişme süresine bağlı olarak her iki tarafında cinsellikten duydukları zevki arttırdıkları gibi daha çok verim elde edilmesini sağlıyor. Ön sevişme süresi ne kadar uzun tutulursa o kadar sperm kalitesi yükselir. Hem de kadının daha çok cinsel isteği artar.

Penisin vajinaya giriş anı

Deneyimsiz çiftler hazır olmadan ve araştırma yapmadan girdikleri cinsel ilişkilerin sonucu genellikle olumsuz sonuçlar vermektedir. Penisin ve vajinanın zarar görmesi durumunda oluşan sonuçlar çoğu çiftleri cinsellikten soğutmaktadır.

Penisler süngerimsi yapıdadır. Penisler birinci derecede görmekle, ikinci derecede duymakla etkilenirler. Vajinalar da görmekle ve duymakla etkilenirler. Striptizler, frikikler ve etek altı canlı yayın görüntüleri gibi. Gözden beyne giden uyarıcılar beyinde değerlendirerek penise giden kan penisin dokusunu doldurarak penisin sertleşmesi ni sağlar.

Vajina ise kayganlaşır, ıslanır. Bu tür ıslaklığa zevk suyu denir. Penis kan ile dolunca kanın geriye kaçması için penisin içindeki mekanizma kanın geriye kaçış mekanizmasını harekete geçirerek penis sertliğini korur, vajinaya giriş halini alır.

Bu anlattığım olay 2-3 saniye içinde bir anda olur. Penis de kaygan bir sıvı üretir. Bu kaygan sıvı seks anında vajinanın içine giren penisin rahat ileri gitmesi, vajinada tahriş ve sürtünme ile yara oluşmamasıdır. Penis ve vajinanın ne kadar akıllı olduğunu anladınız mı? Seks sırasında dolu kan penisten geri gitmez. Seks bitince penisteki kan boşalarak eski halini alır.

Sağlam vajina ve penis kadın ve erkeğin barometresidir. Vajinası sağlam olan kız mastürbasyon ile orgazm olur. Sağlam bir kişiliğe ve ruh yapısına sahip kadın ve erkek de orgazm olur. Kısacası aşkta ve sekste sağlam çalışan, iş gören, dolu dolu orgazm olan her kadın ve erkek, ruhsal yönden sağlamdır, abide gibidir. Kısacası orgazm olmayan kadının en büyük sorunu psikolojiktir. Sekste erken boşalan erkeğin de sorunu psikolojiktir. Bütün cinsel sorunların altında % 95 psikolojik sorun vardır. Sonuç olarak kadının vajinası, erkeğin penisi birer barometredir.

Kısacası senin orgazm olup olmadığını bana söyle senin kim olduğunu sana söyleyeyim. Kendi vajinasından, erkeklerin penisinden nefret eden kadın orgazm olamaz. Çünkü kadının vajinaya, vajinanın kadına bakış açısı düşmancadır.

Vajina ne kadar akıllı değilmi?

Orgazm için sadece penisin baş kısmı duyarlıdır.Kadındaki klitorisin karşılığı penis başıdır. Penisin baş kısmında milyonlarca cinsel zevk sinirleri toplanmıştır. Penisin baş kısmının dışındaki bölge duyarlı değildir.

Erkeğin çıkıntısı olan penis ile kadının girintisi olan vajina uygun ortamda birleşerek penis vajinanın içine girerek tam doldurur.

Kadının vajinası daha çok doğuma programlandığı için cinsel aşk sinirleri azdır.

Bu farkı klitoris kapatmaktadır. Kısacası kadının vajinasındaki aşk sinirleri ile klitoristeki aşk sinirlerinin toplamı erkeğin penisindeki aşk sinirlerinden fazladır. Bunun üzerine kadın meme uçlarındaki ve dudaklardaki aşk sinirlerini de eklersek erkekten çok çok fazladır.

Böyle olmasına rağmen kadınların orgazm olmamalarının nedeni her halde aşkta tembel olmalarıdır.

Kadınlar aşkta çok çalışmıyor. Genelde altta saman çuvalı gibi yatıyor.Eşine nelerden zevk aldığını söylemiyor.Eşini usta yapmıyor.

Eşinin hazır usta olmasını istemiyor.

Erken boşalan veya ereksiyon olamayan penislerin psikolojik rahatsızlıkları vardır.

Bu itibarla psikolojik danışmana ihtiyaçları vardır.Seks anında sertliği koruyarak vajinanın içine giren ve gel gitleri uzun süre sağlayarak hem penis ve hem vajinanın orgazmını sağlayan penis sahibini gururlandırır,at gibi kişnetir.

Bazı penislerde eğrilik vardır. Buna peyroni hastalığı denir.

Sekste problem yaşanmıyorsa müdahaleye gerek yoktur.Fazla bir eğrilik varsa önce ilaçla, sonra gerekirse ameliyatla düzeltilmektedir.

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
WrteydgtecjhnYapmur kılıçCengiz yamanHüseyin Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Hüseyin
Ziyaretçi
Hüseyin

Penis vajinaya girişi çok yavaş ve sakin olmak gerekiyor. hızlı hareket etmek kadına acı verir. penis ama girdiği anki görüntülere bakmanızı tavsiye ediyorum. video vs ne varsa izleyin. penis vajina ilişkisi her zaman sakin ve yavaş olmalı. Acı verirse ilişkide soğuma meydana gelir.

Cengiz yaman
Ziyaretçi
Cengiz yaman

Bence penis vajnaya girerken öncelikle yavaş hareketlerle karşı cinsi orgazm seviyesine çekmektir. Acı çektirmeden hareket edilmesi gerekiyor. Penis zaten çok akıllı vajinanın yolunu bulur. Siz sıkıntı yapmayın

Yapmur kılıç
Ziyaretçi
Yapmur kılıç

Bende çok merak ediyorum. 20 yaşında kızım ve ilişkiye gireceğim ancak penis vajinaya nasıl giriyor onu hiç bilmiyorum. Çünkü tecrübem yok. O hissi yaşamayı çok istiyorum. Acı çeken var mı, tam girerken?

Wrtey
Ziyaretçi
Wrtey

Vajina penisin girmesine uygundur

dgtecjhn
Ziyaretçi
dgtecjhn

Vajinan kapalıysa ilk girişte biraz acı hissedersin