Son Yazılar

Penis nasıl büyütülür?

Penis nasıl büyütülür?

Belgesellerde izlediğiniz gibi Paduang kadınları sırf boyunları uzasın diye demir halkalar kullanırlar veya diğer kabilelere mensup kadınlar dudaklarının uzaması için ağırlık takarlar. Penis nasıl büyür yazımızı bu örnekler ile genişletebiliriz. Elbette bunlar çok etkili yöntemlerdir ancak peniste de aynı etkiyi gösterirler mi bunu inceleyeceğiz.

Penis büyütme yöntemleri nelerdir?

Penis büyütme yöntemleri arasında en çok kullanılan ve en bilinen yöntem Jelq yöntemi dir. Bir egzersiz olan bu yöntem, hayvanlarda süt sağla şeklinde penise uygulanarak yapılmaktadır ve oldukça etkilidir. Bu egzersiz sayesinde kan akışı hızlanır ve üst tabaka yumuşayarak esner. Bu sayede peniste büyüme meydana gelir ve bu büyüme gözle görünür derecede oluşur. Yapılan penis egzersizleri araştırmasında, bu egzersizlerin belli başlı faydaları ortaya çıkmıştır. İste bu faydaların bazıları;

  • Eğilmiş penisler de düzelme oluştu
  • Ereksiyon sertliği problemi büyük ölçüde ortadan kalktı
  • Penisteki kalınlık ve uzunluk ölçüler gözle görünür derecede çoğaldı
  • Erken boşalma problemlerinde büyük azalma sağlandı bunun dışında ameliyat ile penis büyütmekte oldukça yaygın ve etkili bir çözümdür.

Ülkemizde de yeni yeni faaliyete giren bu yöntem, dünyadaki en etkili penis büyütme yöntemi olarak görülüyor. Tamamen ağrısız gerçekleşen bu ameliyat sonrası, kişiye ve bünyeye göre 2 ila 4 cm arasında büyüme sağlanıyor.

Cihaz ile penis büyütmede popüler olmuş yöntemlerden biridir. Günlük düzenli 3-4 saat uygulanan bu cihazlar sayesinde 1-3 cm büyütme mümkün olabiliyor. Ayrıca penis büyütücü ilaçlar ile beraber yapılması durumunda etkileri daha fazla olur.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir