Son Yazılar

Penis büyütme yöntemleri

Penis büyütme yöntemleri

Günümüz insanlarının en çok dert ettikleri ve evde bunu nasıl yapacaklarını düşündükleri problemlerin başında penis büyütme işlemi gelmektedir. Utanma ve sıkılganlık unsurları nedeniyle dışarıya taşıramadıkları için, çoğu zaman bu hayallerini gerçekleştiremezler veya ertelerler. İşte bu yazımızda bu soruların hepsine bir cevap hazırladık ve sizlere sunduk.

Evde penis uzatma yöntemleri 

Doğal yollarla penis büyütme işlemi sanıldığından daha zor ve zahmetli bir iştir. Genellikle insanlar evdeki rahat ortamı değerlendirmek ve penislerini uzatmak isterler ve bu rahat ortamın penislerini otomatik uzatacağını düşünürler. Günümüzde pek çok insan, penis uzatma hareketlerinin faydalarını bilmektedir. Ancak daha hızlı ve kesin sonuçlar için elbette cerrahi operasyonlar gerebilir ancak, penisin doğal yapısıyla oynamak uzun vadede erken boşalma ve sertleşme gibi problemleri de beraberinde getireceğinden pek önerilmez.

Penis uzatma hareketleri ile penis uzatma ve büyütme

Öncelikle tüm uzmanlar evde penis büyütmek için demir dikeni isimli macunu öneriyor. Bu macun penisin kalınlaşmasını ve uzamasını sağlıyor. Ancak büyütme hareketleri elle yapılır ve zahmetli bir iştir. Bunun detaylarını da sizinle paylaşacağız. Eğer sizde ameliyat ve ilaç gibi yöntemleri kullanmaktan korkuyorsanız doğal yolları kullanmanız gerekir. Egzersiz hareketlerini penisinizin şekline ve bünyenize göre doktorunuzdan detaylı olarak öğrenmeniz gerekir.

Bilinçsiz yapılan egzersizler size faydadan çok zarar getirecektir. Utangaçlık faktörünü bir kenara atın ve çekinmeden doktorunuza her şeyi anlatın. Evde demir dikeni macunu kullanarak 2-7 cm uzadığı bilinmektedir. Ancak bu cihazların penise zarar verme riski olduğundan pek tavsiye edilmezler.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir