Son Yazılar

Penis Büyütme Teknikleri

Penis Büyütme Teknikleri

Bu yazımızda penis büyütmek için hangi yöntemlerin daha etkili olduğundan bahsedeceğiz. En etkili penis büyütme tekniklerinin neler olduğuna bir bakalım.

Penis büyütme teknikleri nelerdir?

Ameliyat: Ameliyat yöntemi ile penis boyunda mutlaka bir büyüme olmaktadır. Bu büyümenin miktarı ise 1-2 cm arasında olmaktadır. Ancak bu yöntem hem sıkıntılı hem de iyileşme süreci oldukça uzun olan bir yöntemdir. Çok zaruri olmadıkça tavsiye edilmez. Alternatif yöntemler tavsiye edilir.

İlaçla Penis Büyütme: Penis büyütme tekniklerinden diğeri ilaç yöntemidir. İlaçla penis büyütüleceğini iddia edenler olmasına karşı bu yöntemin pek de etkili olmadığını söylemeliyim. Bunu ürünleri bizzat kullanan kişilerin yorumlarından yola çıkarak söylüyorum. Ancak bu tür ilaçları kullananlar penis büyütmediğini söylemelerine rağmen cinsel performansta oldukça artış sağladığını belirtmektedirler. Cinsel performansı nasıl artırdığını anlamak için buraya bakmanızda bir fayda var.

Çeşitli Aletler ve Pompalar:  Penis büyütme tekniklerinden başka bir tanesi de budur. Penise belli oranlarda ağırlık uygulayarak büyütülebileceğini iddia eden çeşitli aletler vardır. Bu aletler penis boyunu uzatırlar. Ancak bu süreç oldukça uzundur. Yine pompa kullanarak da penis büyür diyenler var ama kullanıcı yorumlarına bakacak olursak bunun da etkili bir yöntem olmadığını söyleyebiliriz.

Egzersiz Yöntemi: Penis büyütme tekniklerinin en etkili yöntemlerinden birisidir. penis egzersizi etkisi hem bilimsel yöntemlerle hem de kullanıcı yorumlarıyla kanıtlanmıştır diyebiliriz. Bu konuyla ilgili şuraya bir göz atmanızı tavsiye ederim. Ayrıca burada da farklı bilgiler bulabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir