Son Yazılar

Penis büyütme egzersizleri

Penis büyütmenin en doğal yollarından biri olan penis egzersizleri ni sizler için hazırladık. Son dönemlerde piyasada satılan ürünler haricinde doğal olan bu yöntemlerinde alternatif olarak yapılması birçok kişinin merak ettiği konular arasında. Genel anlamda penis kalınlaştırma ve uzatma egzersizleri tamamen doğal bir yöntemdir ve hiçbir yan etkisi bulunmamakla beraber ciddi uzamalara yardımcı olabilmektedir.

Penis Büyütme Egzersizleri Nelerdir Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirtmek isteriz ki bu egzersizler kısa sürede kesin sonuçlar doğurmayacaktır ancak uzun vadede hayal ettiğiniz kalınlık ve uzunluğa kavuşmasında size yardımcı olacaktır. Düzensiz ve sürekli yapılmayan egzersizlerin hiçbir faydasını göremezsiniz. Bu nedenle günlük düzenli olarak bu hareketleri yapmalı ve gerekirse besin takviyesi almalısınız.
Öncelikle penisin çekilerek uzatılması her ne kadar imkansız sanılsa da durum böyle değildir.

Penisin baş tarafından tutulup çekilmesi ve yaklaşık bir dakika böyle bekletilmesi uzamasına ciddi anlamda yardımcı olabilir. Bu işlemi 5-10 defa yaptıktan sonra sağa ve sola sallayarak kan akışını hızlandırın.

Bu sert tabakanın yumuşamasını ve esnemesini sağlayacaktır. Bu esnada penis damarlarına dolan kan, bu esnemeyi kullanarak penisin kalınlaşmasını ve uzamasını destekleyecektir. Bu işlemi yaparken her hareketin sonunda 20 saniye dinlendirmeniz gerekir. Ayrıca ağrıya neden olacak şekilde yapılan egzersizler uzamadan ziyade istenmeyen sağlık problemlerine davetiye çıkaracaktır. Bu nedenle egzersiz yaparken canınızı yakmayacak derecede kuvvet uygulamalısınız. Genel anlamda en doğal ve sağlıklı yöntemler arasında sayılan bu yöntem ile uzun vadede 3-5 cm uzama sağlayabilirsiniz.

Penis büyütme egzersizlerinin faydaları nelerdir

Penis büyütmek için çeşitli yöntemler bulunuyor ancak bazı yöntemler de insanların kendi çabalarıyla geliştirdikleri yöntemler oldukları için, tıbben tavsiye edilmeyenler arasındadır. Genellikle büyütme için Ameliyatlara başvurulur veya hap kullanımı yapılır. Bunların dışında büyütme egzersizleri arasında macunlarda bulunmaktadır. Bu konuyla alakalı bazı cihazlarda üretilmiş ancak fazla rağbet görmemiştir. Şimdi penis büyütme yollarını detaylı olarak sizlere anlatacağız.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir