Son Yazılar

Penis büyütme ameliyatları

Penis büyütme ameliyatları

Dünyada ki birçok erkek birey cinsel sorunlar yaşamaktadır. Bu cinsel sorunları ve cinsel fonksiyon bozukluklarını gidermek için bir başka başlıca yöntemlerden olan cerrahi yöntemler de tercih edilenlerdendir.

Bu konularda kadınların eşlerine destek olmaları gerekmektedir. Uzmanlar anlayışlı eşler erkeklerin sorunu çözme konusunda tedaviye daha yatkın olduğu konusunda hemfikir bir şekilde hareket eder. Penis boyunun kısa olması erkeklerin bu gibi tedavilerde yer alması kadınlar tarafından da desteklenerek problemleri çözebilirler. Cinsel sorunların karşılıklı olarak dile getirilmediği zamanlarda birçok evlilik cinsel sorunlar ve yetersizlikler yüzünden bitirilmiştir.

Bazı erkekler bu fonksiyon bozukluklarının dışında erkeklik ve güç simgesi olarak gördükleri boyutlarda da estetik operasyona başvurmaktalar. Penisler ameliyatlar ile kalınlaştırılabilir. Penis Kalınlaştırma işlemleri ve yöntemleri olarak üç çeşitli yöntem dizisi mevcuttur.

Bunlardan ameliyat olacak bireyin belli bölgelerinden yağ dokusu alınarak lokal anestezi ile penisin alt kısımlarına entegre edilebiliyor. Farklı noktalara enjekte edilebiliyor. Enjekte olan yerler düzensizlikler olabilmektedir. Bir başka yöntemlerden biri olan bel bölgesinden ve karın bölgesinden yağ dokusu yine alınarak yapılmaktadır. Lokal anestezi ile yapılan bu yöntemde, yine penisin alt kısmında yapılan enjekteler ile penis genişletilebiliyor.

Bir başka yöntem ile yabancı bir materyal ile hacim genişletilerek yapılan bir başka yöntemdir. Alerjik reaksiyonlara neden olabilen bu malzemeler çok da tercih edilmemektedir. Bu neden ile bitkisel yollardan yapılan tedavi ve müdahaleler ile ameliyata gerek duymadan erken önlem ve tanılar yetersizlik ve eksikliklere konularak önlenebilir. Penis bölgesinde ki ameliyatlar işlev bozukluklarına yol açabilir bu yüzden böyle bir riski de almamış olursunuz. Birçok doğal yollardan genç yaşlardan başlanarak alınan bitkisel destekler ile penis boyları uzatılabilir ve genişletilebilir. Penis gelişiminde ameliyat yöntemleri bu şekilde mümkündür ancak çok da yaygın olamaması ve işlevlerde etkili sonuçlar alınamaması da mümkündür.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mert Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Mert
Ziyaretçi
Mert

Ameliyatla penis eskisi gibi olmuyormuş.. yani eski haz yok oluyor öyle biliyorum ben çok iyi düşünülmeli bu yöntem en son çare olmalı