Son Yazılar

Penis Boyunu Uzatmak Mümkün Mü?

Penis Boyunu Uzatmak Mümkün Mü?

Penis boyları her erkeğin olmazsa olmaz takıntısıdır. Ergenlik öncesi özellikle her erkek penis boylarından şikayetçidir. Bu yazımızda penis boyu uzatma hakkında bilgiler vereceğiz. Şimdi yazımıza geçelim. Libido, bir erkek için oldukça önemlidir. Cinsel performans libido üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Cinselliğin ilk keşfedildiği erken çocukluk dönemlerinden beri penis boyu erkeğin libidosu ve özgüveni için belirleyici bir unsurdur. Birçok psikoloji uzmanının paylaştığı bu görüşe göre, yeterli penis uzunluğuna sahip olmayan bir erkeğin özgüven sorunları olabilir. Çünkü bu şekilde cinsel hayatında sıkıntılar yaşayacak ve bu sorunlar psikolojisine olumlu bir şekilde yansımayacaktır.

Ancak tek sorun bu değil. Vajinada zevki arttıran bazı bölgeler vardır. Vajinada oldukça derinlerde bulunan özel uyarılma noktalarına erişmek için penisin uzun olması gerekir. Bu yüzden yeterli penis boyuna sahip değilseniz penis uzatma seçeneğini gözden geçirmeniz gerekir.

Bir cinsel ilişkinin iyi bir biçimde yaşanabilmesi için penisin vajinanın derinliğindeki uyarılma noktalarına ulaşabilecek ve burada esnek bir şekilde hareket edecek uzunluğa sahip olması gerekiyor. Penis boyu ne kadar büyük olursa ilişki o kadar zevkli olur. Çünkü uzuv vajinanın derinliğine ulaşarak rahat bir şekilde hareket eder ve ilişki iki partner içinde zevkli olur. Ancak penis uzatma işlemi yaparken orantılı bir büyüme sağlamaya dikkat edilmelidir.

Penis boyu uzatmak için çeşitli yöntemler mevcut. Bazı klinikler bu işlem için ameliyat gerçekleştirebiliyorlar. Bununla birlikte çeşitli cinsel sağlık mağazalarında penis uzatmaya yaradığı iddia edilen ürünler mevcut. Ancak tüm bu ürünler istenen etkiyi sağlamayacağı gibi sağlık açısından risklidir. Bu bakımdan kasları doğal yollardan geliştirecek basit egzersiz hareketlerini tercih etmek gerekir.

Öncelikle acil cerrahi bir müdahale gerektirmediği sürece ameliyat masasına yatmak doğru olmayacaktır. Eğer herhangi bir kazadan, sünnet esnasında yapılan bir yanlışlıktan kaynaklı bir durum varsa ve tıbbi müdahale gerekiyorsa bıçak altına yatmak gerekebilir. Ancak bunların dışında sadece yeterli penis uzunluğuna sahip olunmadığı için bu yöntem tercih edilmemelidir. Bununla birlikte penis uzatma için satılan ilaçlara da dikkat etmek gerekir. Piyasada yasal veya gayri yasal olarak dolaşan bu ürünler kesinlikle güvenilir değildir. Kaldı ki önemli olan organın kısa sürede uzaması değil, sağlıklı ve orantılı bir uzama görülmesidir. Vücudun geri kalanı gibi penisin gelişiminde de doğal yolları tercih etmek gerekir.

Penis Uzatma bazı doğal yollarla yapılabiliyor. Her şeyden önce penis kaslı bir sisteme sahiptir. Buradaki kaslar vücudun diğer uzuvlarından farklı olsa da, hareket ile birlikte gelişebilirler. Bu bakımdan öncelikle doğal yolları denemek faydalı olacaktır.

Egzersiz, vücudun sağlıklı bir şekilde gelişmesi için ciddi bir gerekliliktir. Aynı durum cinsel organ için de geçerli. Günün belirli periyotlarında çeşitli egzersizler uygulayarak penis uzatma işlemi yapabilirsiniz. Penis kaslı bir yapıdır ve bu kasların gelişebilmesi, hücrelerin kendi kendini yenileyebilmesi için sürekli olarak egzersiz yapılması gerekir. Yorucu olmayan basit egzersizler yaparak hücrelerin yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde hem ilişkilerinizden daha çok zevk alabilir hem de cinsel organınızın sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir