Son Yazılar

Penis boyunu uzatma formülü

Penis boyunu uzatma formülü

Ameliyat olmadan ve ilaç kullanmadan tamamen doğal olarak etkisi kanıtlanmış yöntemler ile penis büyütmek mümkündür. Bunun için önce penisin yapısını bilmeniz gerekir. Penis, süngerimsi bir yapıya sahip üç bölümden oluşur. Sertleşme, bu dokuların kanla dolması sayesinde gerçekleşir. Eğer bu dokuların çeperleri darsa, penise az kan gidecek ve penis sertleştiğinde kısa olacaktır. Penis boyu uzatma tekniklerini doğru uygulamanız halinde, kan dolan bu dokuların çeperleri büyüyecek, daha fazla kanla dolacak ve penisiniz uzayacaktır.

Birçok insan penislerinin küçük olmasından yakınır ve birkaç cm de olsa büyütmek ister. Ancak piyasadaki ilaçları hakkında duyulan kötü yorumlar veya maddi problemler nedeniyle kaderlerine razı olurlar.

Penis boyu uzatma egzersizlerine geçmeden önce bilmeniz gerekenler; bu tekniklerin tamamen esnetme teknikleri olduğudur. Peniste bulunan süngerimsi odacıklardan yeni bir tanesinin oluşması ve kendi kendini iyileştirerek kanla dolabilir hale gelmesidir, bir gün sürecektir. Doğal penis büyütme tekniklerine başlamadan önce ve sonrasında penisinizi gevşetmek için sıcak havlu kompres uygulamanız gerekir. Bu teknikte, sıcak havlunun penisinize giden kan akışını arttırması ve doku çeperleri genişletmesi sağlanır.

Çok sıcak olmayan havluyu günde bir kaç kez penisinize sararak 1 dakika kadar tutmanız yeterlidir. Bunda sonra erekte olmayan penisiniz ile ilgili el egzersizleri yapılmalıdır. Elle büyütme egzersizi normalde 20 dakika, en fazla ise 30 dakika uygulanmalıdır. Aksi halde penis tahriş olacaktır.

Sanatavsiyem.com blogu olarak daha önce bu konuda penis nasıl uzatılır ve doğal penis uzatma teknikleri başlıklı yazıları kaleme almış ve bu yazılarda sizlere penis uzatma hakkında önemli bilgiler vermiştik.

Bitkisel Yöntemler ile Penis Boyunu Uzatma

Demir dikeni ile hayatınızı her yönden kolaylaştırmaya hazır bir bitkisel takviyedir. Bu bitkisel takviyenin en çok etkisinin olduğu alan ise cinsel sorunlar ile ilgili olan alandır. Bu bitkinin özelliklerinden biri ise son yıllarda alternatif tıp alanın da yoğun çalışmaları yapılmasıdır.
Bitkisel olan çözümler sunmakta çok fazla yöntem geliştiren alternatif tıp bu bitki içinde önemli araştırmalar yapmaktadır. Ananelerden kalma olan yöntem olan demir dikeni  bitkisi eski insanların neden bu kadar sağlıklı olduklarını kanıtlar nitelikte sonuçlar vermektedir. Çünkü eskiler bu bitkiyi birçok sorun için kullanmışlardır. Bu da günümüze kadar gelmiştir. Ancak tek bir farkla değişikliğe uğramıştır. Bu bitkiyi kapsül haline getirip piyasaya süren birçok firma da bulunuyor. Bu yönü ile sizlere büyük kolaylık sağlamıştır. Bu güne kadar kullanan kişilerden demir dikeni şikayet ile ilgili olarak bir sorunda yaşanmamıştır.

Penis uzatma yöntemleri ile penisi kalınlaştırmak

Penis uzatma yolları ile ilgili yine faydalı paylaşımlarda bulunacak ve sonrasında penisinizi ameliyat veya ilaç gerektirmeden büyütmenize imkan veren bir yönteme yönlendireceğiz.

Penis boyu Uzatma Yöntemleri

İnsanların aklındaki еn büyük sorularından bir tanesi evde penіslerіnі nasıl büyütecekleridir, bunun temelinde utangaçlık ve sıkılganlık duуguları yatmaktadır.

Penis boyu uzatma yöntemleri ile penis nasıl uzar ?

Bu sorunun cevabı modern bilimde değildir. Doğal yöntemlerle penis uzatmak оldukça zahmetli bіr iştir. bіr çоk insan pеnisini büyütmek için evlerindeki rahat ortamı ister ve bu rаhаt ortamda pеnislеrinin daha büyük olacağını düşünürlеr.

Artık bir çok insаn “penis uzatma hareketleri için ” doğal yolların olduğunu bilmektedir. Tabi penis büyütürken bazı cеrrahi oprerаsyonlаr ve ameliyatlar da gerekebilir. ancak işin bаşındаysаnız hеmеn bıçak altına yatmanın gereği yoktur. Öncelikle doğal yöntemler ve takviyeler denenebilir.

Elle penis büyütme hareketleri

  • Ancak hiçbir ilaç takviyesine ihtiyaç duymadan evde tamamen doğal penis büyütme yöntemleri bulunuyor ve en az ilaçlar kadar etkili olabiliyor. Şimdi sizlere anlatacaklarımızı düzenli olarak uyguladığınız takdirde, penisinizi dilediğiniz uzunluğa eriştirebilirsiniz.

Öncelikle anlatacağımız bu yöntemlerde düzenlilik ve süreklilik esastır ve aksi halde hiçbir sonuç alınmayacaktır.

  • Penisinizi sertleşmemiş haliyle başının hemen altındaki halkadan turun ve fazla sıkmadan hafif bir baskı uygulayın.
  • Penisinizi düz bir şekilde öne doğru hafif çekin ve yaklaşık bir dakika kadar böyle bekletin.
  • Yukarıda anlattığımız işlemleri yaparken kesinlikle canınızı acıtacak seviyelere ulaştırmayın. Çünkü böyle durumlarda genellikle uzama işlemi yerine sağlık problemleri oluşabiliyor.
  • Ortalama 30 saniye dinlendikten sonra sağ ve sola doğru hafif hareketler ile sallayın. Bu sayede penisteki kan dolaşımı normal değerlere kavuşacaktır.
  • Daha sonra 2. Sırada anlattığımız hareketi yaklaşık 4-5 kez daha tekrarlayın ancak bu sefer sadece öne doğru değil diğer 4 tarafa doğruda yapın.
  • Yaklaşık 1 dakika kadar germe işlemini yapın. 1. ve 4. Teknikleri canınızı acıtmayacak ve size zarar vermeyecek şekilde dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Ne kadar çok tekrar o kadar çok fayda sağlar ancak aşırı ve dengesiz hareketler ciddi problemler doğurabileceğinden dikkatli olmanız gerekir. Bu nedenle 5-8 arası her yaş gurubu için ideal sayılmaktadır.

Erkeklerin en hassas oldukları konulardan biri de penis boylarıdır. Küçük penise sahip olan erkekler hayatları boyunca bu konuyu psikolojik sorun haline getirip hayatlarında büyük zorluklar çekmektedir. Hem kendileri mutsuz olduğu gibi hemde partnerlerine mutsuzluk vermektedir.

Cinsellik ile ilgili sıklıkla bilgi alan ve arayan Türk erkeklerinin üzerinde durdukları en önemli konulardan bir tanesi penis büyütme konusudur. Genel anlamda bu konuda rekabet en üst seviyede gibi. Erkekler gizli biçimde en büyük penise sahip olabilmek için adeta birbirleri ile yarış içerisinde gibiler. Modern tıp bu konuda az sayıda başvuru alırken, alternatif tıp ise oldukça yoğun talep görmektedir.

Genelde erkeklerin utangaçlığından kaynaklandığı için başvurunun gizli kalması her şeyden önemlidir. Bizde bu konuya gereken hassasiyeti göstererek satın almış olduğunuz ürünün bizde her zaman için gizli kalacağını sizlere beyan ediyoruz. Penis büyütme operasyonları ve cerrahi müdahalelerinin oldukça riskli olduğunu belirtmemize sanırız gerek yok. Sürecin oldukça acılı olduğunu ve cinsel yaşamınızın uzun süre faaliyetten uzak kaldığını belirtmek isteriz. Demir dikeni penis büyütücü ise size hiç bir acı vermez ve seks yaşamınıza dilediğiniz gibi devam etmenizi sağlar. Performansınızın her geçen gün arttığını, penisinizin gün be gün büyüdüğünü gözlemleyeceksiniz.

Penis boyu uzatma yöntemleri ve penis uzatma hareketleri konulu yazımızın sonuna geldik. 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir