Son Yazılar

Penis boyunu uzatan yiyecekler

Erkek üreme sistemi çok sayıda organdan oluşsa da, penis, erkeklerin cinsel yaşamında çok önemli bir rol oynar. Bu sebeple, birçok erkek, cinsel deneyimini arttırmak için penis boyutunu arttırmayı ister. Penis boyutunun arttırılmasına yardımcı olabilecek çeşitli egzersizler, takviyeler ve ameliyat yöntemleri vardır. Bu yöntemlerin haricinde bazı gıdalar da penis boyunun uzamasına yardımcı olabilmektedir. Penis boyunu uzatmak için tüketilecek yiyecekler, hem yan etkisinin olmaması, hem uygun fiyatlı olması ve hem de zorluğunun bulunmamasından dolayı en güvenilir yöntemdir.

Penis Boyunu Uzatan Yiyecekler Nelerdir?

Zencefil: Zencefil, kanın sağlıklı dolaşmasına yüksek oranda yardımcı olur ve atardamarlardaki pıhtılaşma sorunlarını iyileştirerek penis boyunu uzatan bir gıdadır. Uluslararası Kardiyoloji Dergisi’nde yapılan bir araştırmaya göre, haftada birkaç kez sadece bir çay kaşığı zencefil tüketmek, dolaşım sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar ve penise hızlı bir şekilde kan akışı sağlayarak penis boyunu arttırır. Zencefilin ayrıca, testosteron ve sperm canlılığını arttırdığı görülmüştür.

Nar: Uzmanlar tarafından yapılan son bir çalışmada, kan akışını destekleyen antioksidanlar açısından zengin olan nar suyunun, erektil disfonksiyonun (iktidarsızlık) iyileşmesine yardımcı olabileceğini keşfetti. Erektil disfonksiyon sorunu penis boyutuyla doğrudan ilişkilidir. Bu sorun ortadan kalkmaya başladıktan sonra penis boyunda gözle görülür derecede uzama başlar.

Yeşil Çay: Bu çay, karın yağını dağıtan ve karaciğerin yağı enerjiye çevirme kapasitesini hızlandıran kateşinler adı verilen bileşikler bakımından oldukça zengindir. Aynı zamanda kateşin penise kan pompalama hızını etkiler. Kateşin bileşeni, kan damarlarına zarar veren ve damarların şişmesine neden olan serbest radikalleri öldürür. Yeşil çay düzenli olarak tüketilirse penis boyunda büyüme meydana gelir. Aynı zamanda bu çay, iktidarsızlık sorununu da iyi gelmektedir.

Yulaf: Popüler kahvaltı gevreği olan yulaf, penis boyunu tedavi etmek için yaygın olarak kullanılan bir amino asit olan l-arginin maddesi bakımından iyi bir kaynaktır. Ayrıca yulaf ezmesi gibi kepekli tahıllar da kolesterol seviyesini düşürmeye yardımcı olur. Yüksek kolesterol sahibi olmak atardamarları tıkayan ve daraltan, kan akışını bozan bir durum olan ateroskleroza neden olabilir. Bunun sonucunda genital bölgeyi saran arterler, koroner kan damarlarından daha dar olduğundan, pıhtılara karşı daha hassaslaşır. Basitçe söylemek gerekirse, kolesterol seviyeniz ne kadar iyi olursa ereksiyon süresi, kalitesi ve penis büyüme hızı da o kadar iyi olur.

Çam Fıstığı: Çinko ve magnezyum bakımından oldukça zengindir. Magnezyum, testosteron artırır. Çam fıstığının sürekli tüketilmesi penis boyunu büyük oranda uzatacaktır.

Kiraz: Kirazlar antosiyaninler bakımından zengindir. Antosiyaninler, atardamarları temizleyen ve tıkanmış damaları açan bitki kimyasallarıdır. Penise ulaşan kan akışı üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Kiraz tüketimi penis boyunu doğrudan etkiler.

Somon Balığı: Somon, sardalye ve ton balığı gibi yağlı soğuk su balıkları yüksek oranda omega-3 yağ asitleri ile doludur. Bu besinler yalnızca kalbe fayda sağlamakla kalmaz aynı zamanda beyindeki dopamin seviyesini de yükseltir. Dopamin seviyesinin yükselmesiyle beraber kan dolaşımı artar ve penisin uyarılmasını tetikler. Sürekli ve sağlıklı kan dolaşımı penisin büyümesini sağlayacaktır.

Muz: Yapılan birçok çalışmaya göre, sağlıklı bir kalbe sahip olan erkekler, penis boyutlarını başarılı bir şekilde artırabilirler. Muz, kardiyovasküler sağlığın anahtarı olan potasyum içerir. Aynı zamanda vücuttaki sodyum seviyesini düşürür, vücuttaki kan dolaşımını iyileştirdiği de bilinmektedir. Sağlıklı kalp ve doğru kan dolaşımı, daha büyük bir ereksiyon elde edilmesine de yardımcı olan ana faktörlerdir. Bu nedenle, daha kısa sürede istenen sonuçları elde etmek için düzenli olarak muz tüketilmelidir.

Penis boyu uzatma yöntemleri için Penis boyu uzatma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir