Son Yazılar

Penis Boyu Uzatma Yöntemleri

Penis boyu uzatma yöntemleri, penis boyutuyla ilgili endişeleri olan erkekler tarafından oldukça önemsenen bir konu olmuştur. Penis uzunluğu birçok erkek için oldukça hassas bir konu olabilir. Penis büyütme ameliyatları, haplar, aletler, pompalar ve enjeksiyonların hepsi penis boyunu uzatmak için kullanılan popüler yöntemlerdir. Erkeklerin penisi oldukça önemli işleyişlere ve karmakarışık bir anatomiye sahip bir organdır. Bunun için penis boyu uzatma yöntemleri titiz ve dikkatli bir şekilde denenmelidir.

Penis Boyu Uzatma Kremleri

Penis boyu uzatma kremleri ile beraber yağlar ve losyonlar son dönemlerde oldukça popüler hale geldi. Bu tarz kremler, losyonlar ve yağlar, penis bölgesine kan akışını hızlandırarak boyutuyla alakalı önemli değişiklere sebep olabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli husus doktor tavsiyesi almaktır. Aksi durumda yanlış kullanım sonucu ciltte tahriş veya enfeksiyonlar ortaya çıkabilir.

Penis Boyu Uzatan Haplar, Macunlar Ve Kremler

Penis boyunu uzatan haplar, vücuttaki nitrik oksit sentezini önemli ölçüde arttırma potansiyeline sahiptir.  Nitrik oksit, kan damarlarını genişleterek penise kan akışını ciddi düzeyde arttırır. Kan akışındaki bu artış erkeklere, daha sıkı, uzun süreli ereksiyon şansı sağlar ve daha zevkli bir cinsel ilişki deneyimi sunar. Bunlara ek olarak penis boyu uzatan haplar, libido ve dayanıklılığı artıran bileşenler içerir. Daha büyük ve güçlü ereksiyon isteyen erkekler için doktor önerisi şartıyla makul bir seçim olabilir.

Penis Pompası

Penis pompası, sağlıklı bir ereksiyonu sağlamak ve ereksiyon süresini arttırmak için kullanılan bir vakum daraltma aletidir. Penis büyütme pompası, penise daha fazla kanın ulaşmasına sebep olan ve harika bir ereksiyon deneyimine yardımcı olan bunlarla birlikle penise emme gücü sağlayan bir vakum yaratır. Düzenli ve uzun süreli kullanım sonucu penis boyutunda ciddi düzeyde artış olabilir. Penis pompası kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta penisin zedelenmesini engellemektir ve pompayı, en ufak ağrı durumunda bırakmaktır.

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis büyütme ameliyatı, implant yöntemi veya bağ kesimi şeklinde yapılır. Penis implantları genelde erektil disfonksiyon sorunları için yapılmaktadır ve aynı zamanda penis boyunu bir miktar uzatmak için de düşünülebilir. Alternatif olarak, penisi kasık kemiğine doğru sabit tutan bağları kesme yöntemi de uygulanmaktadır.  Bu uygulama sarkık olan penisin dikleşmesine yardımcı olur ve penis boyunu uzatır. Penis bu yöntemlerle, daha büyük görünebilir.

Penis Büyütme Enjeksiyonu

Penis büyütmek için uygulanmaya başlayan bu yeni uygulamada yağ transfer işlemi uygulanır. Bu yöntemde erkeklerin penis boyutunu arttırmak için karın veya kalça kısımlarındaki kendi yağları alınır ve bu yağlar, medikal malzemelerle penise enjekte edilir. Bu uygulama henüz yeni olduğu için güvenli olup olmadığı net değildir.

Penis Boyutunu Arttırmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Penis boyutunu arttırmada temel yöntem şudur; ereksiyon sırasında penisine giden kan miktarı arttıkça penis boyu gittikçe uzamaya başlar. Penise kan akışını en üst düzeye çıkarmanın da birkaç yolu şunlardır:

  • Sigara içiyorsanız, mutlaka sigarayı bırakın. Sigara içmek kan akışını azaltarak arterleri ciddi düzeyde daraltır.
  • Arterlerinizin sağlığını geliştirmek için düzenli olarak egzersiz ve spor yapın.
  • Her zamankinden daha fazla penis boyunu uzatan bitki ve yiyecekler tüketilmelidir. Bu besinler, kolesterolünüzü düşürür ve bu durum da atardamarlarınızı sürekli açık tutar.
  • Meditasyon gibi gevşeme etkinlikleri yapmak, penise giden arterleri çevreleyen kas dokusunun daralmasını önler. (Ereksiyon ve büyütme ilaçları bu kasları gevşeterek çalışır.)
  • Sıcak duş alınmalıdır. Sıcaklık, kan akışını arttırır ve bu da penisinizin boyunu uzatır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir