Son Yazılar

Penis Boyu Nasıl Ölçülür?

Penis Boyu Nasıl Ölçülür?

Penis boyunu doğru olarak ölçmek çok önemlidir. Penis büyütme de çok işinize yarayacak doğal büyütme için etrafınızdaki erkeklerin % 90’ı size penisinin 17 cm olduğunu söyleyecektir. Ancak bunların çoğu yanlış ölçüm yaptığı için uzunluk değerlerini olduğundan fazla söylemektedirler. Penis alttan(testislerin hizasından) ölçülmeye başlanırsa ortalamanın 3-5 santimetre üstünde değerler çıkar.

Aşağıda Penisinizi ölçmek için uygulayabileceğiniz iki ayrı yöntem bulunmaktadır.

1- Uzunluğu Doğru Ölçmek

Yukarıdan aşağı bakarken kalkmış haldeki penisinizi gövdenize 90 derece açıyla tutun. Penisinizin, hemen başladığı yerden(üst dibinden) ucuna kadar olan mesafeyi ölçmelisiniz. Bu ölçüm sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli şey; cetvelinizi gövdenize, kemiğinize yaslayabildiğiniz kadar yaslamaktır. Şişmanlık ve karındaki yağlar penisin daha küçük ölçülmesine sebep olabilmektedir. Bu da tabii ki yanıltıcı bir unsur olur.

2- Uzunluğunu Ölçmek

Yukarıdan aşağı bakarken yumuşak haldeki penisinizi gövdenize 90 derece açıyla tutup kendinizi yaralamadan,canınızı acıtmadan çekebildiğiniz kadar çekin. Penisinizi hemen başladığı yerden(üst dibinden), alt ucuna kadar olan mesafeyi ölçmelisiniz. Bu ölçüm sırasında dikkat etmeniz gereken şey; cetvelinizi gövdenize, kemiğinize yaslayabildiğiniz kadar yaslamaktır. Unutmayın, karındaki yağ penisin görülen değerlerini değiştirebilir.

3- Kalınlığını Ölçmek

Kalınlığını ölçmek için yapmanız gereken şey yine penisinizi gövdenize 90 derece açıyla gelecek şekilde aşağı bükmektir. Sonra mezure ile penisinizin tam gövdesinin orta çeperini ölçün. Penisin en kalın bölgesi genelde kök kısmıdır. Bu sebeple sadece kök kısmının kalınlığını ölçerek bir bilgi vermek yanlış olur. Penis kalınlık ölçümleri penisin orta hizasından yapılmalıdır.

4- Başını Ölçmek

Penis boyunu doğru olarak ölçmek çok önemlidir. Etrafınızdaki erkeklerin %90’ı size penisinin 17 cm olduğunu söyleyecektir. Ancak bunların çoğu yanlış ölçüm yaptığı için uzunluk değerlerini olduğundan fazla söylemektedirler. Penis alttan(testislerin hizasından) ölçülmeye başlanırsa ortalamanın 3-5 santimetre üstünde değerler çıkar.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir