Son Yazılar

Orgazm Taklidi Nasıl Anlaşılır?

Orgazm Taklidi Nasıl Anlaşılır?

Çoğunlukla kadınlar tarafından yapıldığı bilinen bu taklit, bireyin kendini güçlü ve hissiyatli hissetmesini sağlamaktadır. Hemen hemen her sevişme esnasında farklı arzulara bürünebilen insanlardan ziyade, genelde rutinleşmiş şeylerin tekrarı ile sıkılan çiftlerin bir kaçamağıdır bu taklit. Genellikle kadınların yaptığı bu işlem, ilişkide erkeğin kendini tatminkar hissetmesi amacı güdülerek yapıldığı bilinir. Kadının ilişkiden zevk alması ve orgazma ulaşması, çoğu zaman sıradan bir sevişme ile mümkün olmayabilir.

Cinsel İlişki Sırasında Yapılan Taklit Anlaşılır Mı?

Bir kadın eğer bunu yapıyor ise ve arada bir bu taklidi sürdürüyor ise, bunu anlamak neredeyse imkansızdır. Kişinin bu konudaki tutumları ve hareketlerine göre de bu konuda pek bir anlam çıkarmamız doğru olmayacaktır. Lakin şu tarz bir duyum ve gözlem oluşmaktadır ki, orgazm olan kadın bir kaç saniyelik titremelere maruz kalır ve vücudunun kendine gelmesini bekler. Eğer bir kadın bu noktada kendini kaybetmiyor ise, üzgünüm ki orgazm taklidine maruz kalıyorsunuz. Lakin bu sizin için kötü bir işlem değil. Aksine değer verilen insanlara yapılan bu taklit, çoğu zaman zevk anlamında yetersiz kalabiliyor. Bu durumu önlemenin en güzel nedenleri, partnerlerin birbirlerini anlamalarından geçiyor.

Partner Uyumunuz Nasıl?

Partneriniz ile ilişki hakkında pek çok konuyu konuşuyor ve bu alanda kendinizi de yeterli görüyor iseniz, yapmanız gereken en özel şey duygusallık destekli bir orgazm süreci yaşatmak olacaktır. Bu sayede partnerinizin orgazm taklit yapmasına da gerek kalmayacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir