Son Yazılar

Mesir macunu cinselliğe faydaları

Mesir macunu nedir?
Mesir macunu, Manisa ilinin Bimarhane (ruh ve sinir hastalıkları) başhekimi Merkez Efendi tarafından 41 farklı çeşit baharatın karışımıyla bulunan, hastalara ilaç amacıyla verilen şifa deposu bir macundur. Güzel kokusu, görünümü ve lezzetiyle şifa deposu olan Mesir Macunu’nun ayrıca, cinsel performansı arttırıcı, kan dolaşımı düzenleyici ve halsizlik giderici özelliği vardır. Bu şifa deposu macunun içeriğinde, anason, çivit otu, çöpçün, çörek otu, damla sakızı aroması, sinameki, hardal, hindistan cevizi, bal, zencefil, tarçın ve limon gibi doğal ve etkili afrodizyaklar bulunur.

Mesir Macunu Faydaları Nelerdir?
Akciğer ve karaciğer sorun ve hastalıklarına iyi gelir. Özellikle KOAH hastalarının bu macunu tüketmesi hastalığın şiddetlenmesini önler. Karaciğerde de antiseptik etki göstererek mikrop ve bakterileri öldürür.
Göz optiğinin netleşmesini sağlar. Ayrıca uzun süreli tüketimde göz damarlarındaki pıhtılaşmaların dağılmasını ve sağlıklı damarların oluşmasını sağlar.

  • Sırt ve bel semptomlarına çok iyi geldiği bilinmektedir. Mesir Macunu, antibakteriyel ve antimikrobik özelliğinden dolayı bel ve sırt bölgesinde oluşabilecek enflamasyonları (iltihap) da yok eder. Bunun yanında üst solunum yolu enfeksiyonları, grip, nezle ve alerjik rinit hastalıklarının hızlı bir şekilde semptomatik tedavisinde kullanılabilir.
  • Göğüslerde oluşan kist, kitle ve nodülleri tedavi eder. Bu sorunlar için günlük olarak macun tüketilmelidir.
  • Balgam söktürücü özelliği vardır. Özellikle sigara içen kişilerin bu macunu günlük tüketmeleri önerilir.
  • Mesir Macunu yenilerek oral şekilde kullanıldığı gibi haricen de kullanılabilir. Sedef, egzama, sivilce ve akne tedavisinde kullanılabilir. Sorunlu olan bölgeye bir miktar macun sürülerek 25 dakika bekletildikten sonra ılık suyla durulanır. Kısa zamanda etkili sonuçlar gösterecektir. Macunun sağlayacağı doğal peeling etkisi uzun süreli olacaktır.
  • İdrar yolu enfeksiyonu ve idrar fıtığı hastaları bu macunu kullanarak bu sorundan kurtulabilir.
  • Migren ve sinüzit problemlerinde Mesir Macunu kullanılırsa semptomlar olabildiğince azalacaktır. Her gün sabah ve akşam 1 kaşık macun yenilebilir.
  • Gaz sorunlarına iyi geldiği ispatlanmıştır. Her gün sabah akşam birer tatlı kaşığı macun yenilirse kısa zamanda bu sorun ortadan kalkar. Aynı zamanda kabızlığa karşı da etki göstermektedir. Macunun içerdiği etken maddeler dışkıyı yumuşatarak kabızlığı ortadan kaldırır.

Mesir Macunu Zararları Nelerdir?

Mesir Macunu sadece aşırı tüketildiğinde sorun oluşturabilir. Ortalama her gün 2-3 kaşık yemekle hiçbir sorun oluşmaz. Ama fazla tüketilmesi macunun içeriğindeki bazı bitkilerin tepkimeye girmesinden dolayı bazı sorunlara yol açabilir. Hemoroidal hastalıklara (basur, anal fissür, anal fistül ve makat ağrısı gibi) yol açabilir. Özellikle basur hastalarının bu macunu çok fazla tüketmemesi gerekmektedir. Ayrıca gastrit, reflü ve ülser sorunları ve şeker hastaları bu macunu tüketmemesi önerilir. Çünkü bu macunun içeriğinde şeker türevleri ve mide sorunlarına yol açabilecek bazı baharat çeşitleri bulunmaktadır.

Mesir Macunu Cinselliğe Faydaları Nelerdir?

Mesir Macunu bin bir derde deva olmasıyla beraber özellikle erkeklerde cinsel performansı yüksek düzeyde arttırmaktadır. Bu macunun içerdiği doğal afrodizyak özellikli baharatlardan dolayı uzun yıllardır cinsel performans arttırıcı olarak kullanılmıştır. Kimyasal maddelerden üretilmiş birçok yan etkisi bulunan cinsel güç arttırıcı ilaç veya şuruplardan ziyade yan etkisi hiç olmayan doğal ve etkili Mesir Macunu tavsiye edilmektedir. Bu macun içeriğinde bedensel güç ve enerjinin yanında birçok cinsel etki arttırıcı baharat barındırır. Cinsel performans arttırıcı B vitamini türevleri ve iyot Mesir Macunu içeriğindeki baharatlarda fazlasıyla bulunmaktadır. Cinsel performansın yükselmesi için günlük olarak, sabah ve akşam birer kaşık tüketilmesi gerekmektedir.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ahmet aytek Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ahmet aytek
Ziyaretçi
Ahmet aytek

Mesir macunu cinselliğe birebir bu karışımı düzenli olarak kullanıcaksın sonra gör faydasını