Son Yazılar

Keşiş külahı nedir, faydaları nelerdir?

Azgın teke otu hemen hemen herkes için uygun bir bitkidir. Farklı kullanım alanları olmasına karşın, en çok cinsellik alanında kullanılır ve cinsel problemi olanlar keşiş külahı bitkisini şüphesiz tercih etmelidir. Bitkiyi kullanması gereken kişilerin başında penis boyutundan rahatsızlık duyan kişiler gelmektedir. Penis büyütme ve geliştirme konusunda birçok etkisi olmaktadır.

Özellikle kısırlık tedavisinde çok fazla etkisi olmuş bu bitkinin Çin’de bilinen bir efsanesi bile vardır. Kullanımı arttıkça bitki kendini ispatlamış ve giderek yaygınlaşmıştır. Kalp ve tansiyon hastalarına iyi gelse bile kullanmadan önce doktora danışmaları gereklidir.

Hamile bayanların da aynı şekilde kullanmadan önce doktora danışmaları gereklidir. Çocukluk ve ergenlik çağındaki kişilerin kullanılması önerilmez. Bitkiyi fazla kullandığınızda çarpıntı, kaşıntı, şişme gibi etkiler gösterebilir; ancak doğru ve önerilen şekilde kullanıldığında bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Şifalı bitkiler içinde cinsel performansa en iyi gelen bitki olarak da bilinmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir