Son Yazılar

Keşiş Külahı Bitkisinin Kadınlar Üzerindeki Etkisi

Keşiş Külahı Bitkisinin Kadınlar Üzerindeki Etkisi

Keşiş külahı kadınların zevk aldıkları bölgenin duyarlılığını ve hissiyatını arttırarak sürekli ıslaklık sağlar ve gün geçtikçe yaygınlaşan ve adını duyuran bir bitki olan Keşiş Külahı, yalnızca erkekler de değil, kadınlar üzerinde de etki göstermektedir. Yapraklarında testosteron salgısı bulunduğu için erkeklerde cinsel isteği arttıran, ereksiyon ve boşalma sorunlarını çözen bitkinin kadınlar üzerinde de farklı etkileri vardır.

Keşiş Külahının kadınlar üzerindeki etkileri şöyle sıralanabilir;

– En önemli özelliği kadınlarda vajina içerisinde daralması sağlamasıdır.

– G noktası olarak adlandırılan, kadınların zevk alma bölgelerindeki duyarlılığı ve hissiyatı arttırır.

– Kadınların daha fazla zevk almasını sağlar ve cinsel birleşme esnasında rahatlık getirir.

– Cinsel isteği bir hayli arttırır.

– Kadınlardaki cinselliğe dair endişeleri ortadan kaldırır.

– Fazla salgılanan mukusu önler, azaltır.

– Kadınlarda da erkeklerde olduğu gibi libido artışı sağlar.

– Östrojen salgısını arttırarak menopozu geciktirir.

– Vajinanın daha fazla ıslak kalmasını sağlar.

– Islaklık her daim yeniden oluşmasına yardımcı olur.

Yan etkisi bulunmayan ve günlük kullanım miktarında alındığında etkisini kısa zamanda gösteren azgın teke otu, doktorlar tarafından da önerilmekte ve iyi geldiği düşünülmektedir. Cinsel problemlere iyi gelen bilinen en şifalı bitki olan azgın teke tohumu, farklı alanlarda da kullanılabilir. Kan akışını hızlandırmada, kalbin rahatlamasında, bağışıklık sistemini güçlendirmede kullanılabilir. Sakinlik hissi de veren epimedium bitkisi, normalden çok daha fazla istek oluşmasına yardımcı olur.

Çin’de çok uzun yıllardır kullanılan ve dünyanın her yerinde kullanılmaya başlanan bu ürün, uzun yıllar dayanıklı olmasıyla bilinmektedir. Macun, çay ya da bitkisel takviye olarak kullanılan bitkinin keşfi birçok cinsel problemi olan hastanın tedavisinde kullanılmış ve kısırlık gibi sorunları da ortadan kaldırmıştır. Cinsel ilişkinin temelini sağlamlaştıran ve heyecan hissi veren keşiş külahı (epimedium), hayatınızı renklendirecek ve kendinize olan güveninizi arttıracak.

Cinsel arzu, cinsel isteksizlik, cinsel dayanıklılık, sertleşme, ereksiyon ve cinsel birleşme esnasında dikkat, odaklanma, konsantre sorunlarını kaldırarak sizlere muhteşem zevkli dakikalar yaşatacak türden bir bitkidir. Orgazm olamama sorunlarını da ortadan kaldıran azgın teke otu, performansınızı arttıracak ve cinsel gücünüzü kuvvetlendirecektir. Fazlasını istemekten çekinmeyin.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir