Son Yazılar

Kadınların Fışkırarak Boşalması ve Orgazm Olması

Tartışmalı bir konu olan kadın boşalması, orgazm sırasında kadınların erkekler gibi sıvı akışı oluşturup oluşturmadıkları üzerine başlamıştır. Her ne kadar kadın vücudu erkek vücuduna göre daha karmaşık bir yapıya sahip olsa da bu tartışma üzerine sayısız araştırma ve deney yapılmış buna rağmen kesin bir kanıya günümüzde bile tam varılamamıştır.

Orgazm Olmak İçin Neler Yapılmalı?

Gerçek şu ki kadınlarda boşalma olayı pek yaygın değildir. Kadınlarda ki sıvı akışı da erkeklerinki gibi fışkırma şeklinde olmaz. Araştırmalara göre seks düşkünü kadınların bile orgazm olduklarında sıvı fışkırttıkları çok nadirdir. Vajinanın içerisinde bulunan G noktası na elle ya da başka bir şekilde dürtü yapıldığında kadınların daha hızlı ve çabuk orgazm oldukları gözlenmiştir.

Kadınlar ilk olarak zirveye ulaşıp orgazm olduktan sonra yataklarını ıslattıklarında utanma duygusuna kapılabilirler, bu hiç çekinilmemesi gereken bir konudur ve gayet normaldir. Kadınların orgazm olması erkeklerinden çok farklıdır, kadınların ruhuna hitap etmeyecek ilişkiler genelde kadınları zirveye çıkarmaz. Bu yüzden birleşme öncesi ön sevişme ya da ilişki sırasında söylenecek güzel sözler ve dokunuşlar kadınların orgazm olmasını kolaylaştırır. Sağlıklı bir cinsel ilişki için her ilişkide olmasa da çoğunda orgazm gereklidir.

Kadınlar için orgazm olduktan sonra tekrar orgazm olmaları için zaman geçmesine gerek yoktur. Erkeklerin çoğunluğu görsel olarak tahrik olup haz alabilseler de kadınlar için aynı şey geçerli değildir. Kadınlar genellikle ilişki sırasında konuşulmaktan ve dokunulmaktan hoşlanır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir