Son Yazılar

Kadınlardan fos çıkan ilişki taktikleri

Kadınlardan fos çıkan ilişki taktikleri

Kadınlarla ilişkilerde uyulmaması gereken klişe taktikler

Kadınlarla ilişkide başarısızlık kuralları

Kadın arkadaşlardan ilişki taktikleri almak çok işe yarar. Zira onlar karşı tarafı sizden çok daha iyi tanımaktadırlar. Ancak bu onlara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz anlamına gelmiyor. İşte kadınların fos çıkan ilişki tavsiyeleri.

“Kendin ol”

Kadınlar size kendiniz gibi olmanızı tavsiye ederken amaçları dezenformasyon olmayabilir. Zira kadınların çoğu kendilerini ilişkiler konusunda Ali Cengiz oyunları oynamayan olgun kadın mertebesinde görmeye bayılır. Ama bu tavsiye özellikle ilk randevular ve ilişkinin ilk safhalarında kesinlikle geçersizdir. İlk tanıştığınızda muhakkak kendinizi cilalayın. Elbette Fransız edebiyatı tutkunu, caz meraklısı bir romantik komedi aşığı portesi çizmenize gerek yok ancak kendinizi sevdirmek için öncelikle iyi yönlerinizi göstermeniz gerekiyor. İflah olmaz bir play station tutkunu olduğunuzu veya doğum günü, yıl dönümü dahil bütün özel günlerde onunla beraber olmak yerine taraftarı olduğunuz takımın maçına gidecek kadar fanatik bir futbol taraftarı olduğunuzu zaman içinde öğrenmesi sizin için daha avantajlı olur.

“Hepimiz iyi adamlar arıyoruz”

Kadınlar için hayırlı olan şey sessiz, sakin, efendi adamlarla beraber olmaktır. Ancak realite bunun tam tersidir. Arkadaşınız kadınlar her zaman iyi adamlar aradığını söylerken, aslında gerçeklerden değil, kendi hüsnü niyetinden bahsediyor. Pratikte güzel kızla takılan hep kötü adamlardır. Efendi erkekler ise güzel kızın arkadaşı rolüyle yetinmek durumunda kalırlar. Zira biraz zorluğu kadınlarda en az erkekler kadar sever. İyi kalpli, efendi adam kadınlara çok kolay ve dolayısıyla çok sıkıcı gelir. İbre her zaman eğlenceli ve elde edilmesi biraz zor olan kötü erkeklerden yanadır.

“Sevgililer günü sadece piyasayı hareketlendirmek için uydurulmuş bir gün”

Her kadın zeki, farklı veya kafa görünmek için bu tip söylemleri benimsemiş gibi davranırlar. Ancak hepsinin gerçek arzusu bu tip özel günlerde sevgilileri tarafından şımartırılıp, hediye yağmuruna tutulmaktır. Bu laf hangi arkadaşınızın ağzından çıkarsa çıksın, asla paye vermeyin. Peşinde olduğunuz kadınlar bu tip olaylara hiç önem vermediğinizi asla hissettirmeyin.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir