Son Yazılar

Kadınlar yatakta ne ister?

Kadınlar yatakta ne ister

Mutlu, sağlıklı ve uzun süreli bir cinsel ilişki için sadece erkeğin ne istediği değil kadınlarında yatakta ne istediği önemlidir. Bunun için kadınlar yatakta ne ister sorusunun cevaplarını iyi idrak etmek gerekir.

Kadınlar Yatakta Ne İster?

Vakit Geçirmek: Kadınlarda cinsel ilişkiye girmeden önce mutlaka onlarla vakit geçirilmelidir. Sinema, kafe veya yürüyüş etkinlikleri düzenlenebilir. Bu durum, kadınların erkeklere olan güvenini arttırarak yatakta çok daha rahat davranmalarını sağlar.
İşin Sırrı Gözlerde: Kadınların duygusal yönleri ağır bastığı için cinsel ilişkiden önce mutlaka romantik anlar yaşanmalıdır. Özellikle gözler ile kadına, seksi ve ne kadar çekici olduğu açık bir şekilde hissettirmelidir.

İltifat: Kadınlar güzel iltifatlardan etkilenir. Cinsel ilişkiden önce bir kadına ne kadar güzel ve narin olduğuna dair güzel sözler söylenmelidir.

Ön Sevişme: Cinsel ilişkiden önce mutlaka ön sevişme yapılmalıdır. Bu durum kadınları cinsel ilişkiye hazırlayarak rahat olmasını sağlar.

İlişkiden önce eğlenme: Erkekler ilişkiye daha fazla romantizm ve sevgi katmak isterse, partneriyle eğlenebilir. Romantizm için çiftlerin ciddi olması zorunlu değildir. Örneğin sevgi göstermek sadece eşine daha fazla sarılmak değil, aynı zamanda çikolata paylaşmak veya boynunda saçla oynamak anlamına gelebilir.

Kadınlara doğru şekilde yaklaşmak: Erkekler ve kadınlar farklı nedenlerle ortaya çıkıyorlar, bu yüzden yatakta bir kadını memnun etmek için erkekler, bunu iyi bir şekilde anlamalı ve kabul etmelidir. Örneğin, bir kadın, güvenmediği bir erkekle cinsel ilişki yaşarken yüksek oranda orgazm olmayabilir. Kadının orgazm olabileceği noktaya gelebilmek için cinsel ilişki sırasında partnerine doğru şekilde açılması gerekir. Bir kadın ile cinsel ilişki yaşamadan önce erkekler, düzgün ve sağlıklı bir şekilde güvenini sağlamalıdır. Ayrıca cinsel ilişki yaşamadan önce erkekler, düşünce, konuşma, hissetme, davranma ve harekete geçme şeklini duygusal bir şekilde göstermelidir. Kadına dokunmalı, sarılmalı ve güven verilmelidir. Ayrıca kadınlar erkeğin varlığını hissetmek ister. Cinsel ilişki sırasında sabırlı olunmalıdır. Çünkü kadınlar çok çabuk bir şekilde orgazm olmayabilirler.

Bazı çeşitliliği denemek: Kadınların bazıları cinsel ilişki söz konusu olduğunda bazı çeşitlilikleri denemek isteyebilir. Bu durum, cinsel ilişki aşamasında bir kadınla ilk defa mı, tanışma aşamasında mı yoksa derin bir ilişki veya evlilik halinde mi ilişkiye girildiği konusunda geçerlidir. Bazı kadınlar çeşitlilik ister ve her türlü garip şeyleri yapabilirler. Ancak kadınların büyük bir çoğunluğu saygı duydukları, kendilerini çeken ve âşık olduklarını düşündüğü bir erkekle cinsel ilişkiye girmek ister. Örneğin: Mükemmel derecede uyumlu bir çift, uykuya dalmadan hemen önce haftada birkaç gece yatakta yatma rutinine yavaşça girmiş olabilir. Daha sonraki süreçlerde bu durum sıkıcı olabilir ve kadınlar için veya hem erkek hem kadın için çok fazla öngörülebilir hale gelebilir. Bu yüzden ilişkiye bazı çeşitlilikler ekleyerek rutini hali kırmak ve ilişkiyi biraz daha eğlenceli hale getirmek için gece bir şeyler içilebilir veya müzik eşliğinde ilişki yapılabilir. Başka bir örnek ise, kadının, erkek penisini sertleştirme işlemini sürekli yapması zamanla, bu durum sıkıcı bir süreç haline gelebilir. Bu yüzden cinsel ilişkiye başlamadan önce 3-5 dakika boyunca öpüşmek partnerleri yüksek oranda havanın içine çeker.

Pozisyon önemi: Bazı kadınlar yatakta değişik pozisyonlarda olmayı sever. Bu yüzden erkekler, partnerinin hangi pozisyonu sevdiğini teferruatlı şekilde öğrenmeye çalışmalıdır.

Kadını unutmayın: Cinsel ilişkiden sonra erkeklerin yaptığı en büyük hata kadına tekrar dönüş sağlamamasıdır. İlişkinin devamı ve tam güven için mutlaka cinsel ilişkiden sonra kadın aranmalı ve tatlı sohbetler edilmelidir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir