Son Yazılar

İlk cinsel ilişkide dikkat edilmesi gerekenler

İlk cinsel ilişkide dikkat edilmesi gerekenler

Gerdek Gecesi Cinsel İlişki çoğu eşin mutlaka hayalini kurduğu ve kafasında kurguladığı bir gecedir. Genel olarak eşler bu gece için özel olarak hazırlanır ve bu unutamayacakları gecenin en güzel şekilde geçmesini isterler. Ülkemizde birçok insan özellikle kadınlar ilk cinsel deneyimini bu gece yaşıyor diyebiliriz en azından bu oran oldukça yüksek bir durumda. Öncelikle gerdek gecesinde eşler birbirine saygılı olmalı ve bu anlamlı geceyi aceleye getirmemelidir. İlk gece korkusu çoğu eşlerde görülebilecek bir durumdur bundan dolayıdırki eşler birbirlerine karşı soğuk kanlı ve anlayışlı davranmalı ve ilk geceyi en güzel şekilde geçirmeye çalışmalır. İşte size gerdek gecesi için bazı tavsiyeler.

Gerdek Gecesi için Bazı Tavsiyeler:

  • Öncelikle eşinize karşı saygılı olun onun istekleri doğrultusunda hareket edin.
  • Çok aceleci olmayın ve eşinizi korkutmayın
  • İlk gece önemli olduğundan eşinize karşı oldukça duyarlı davranın unutmayın ki ilk gecenin etkileri tüm ömrünüz boyunca sizin ve eşinizin cinsel yaşamını etkileyebilir.
  • Özellikle bakire bir kadınla beraber olacaksanız eşinizin canını acıtmamaya özen gösterin ve onu korkutmayın herşeyi ritminde ve yavaş olacak bir şekilde yapın yanlış ve acele ile yapılan davranışlar kadınlarda vajinismus denen psikolojik bir hastalığa kadar ilerleyebilir.
  • Eşinizle yapacağınız cinsel birleşmede ona güzel sözler söyleyin.
  • Eşinize o gece için hediyeler alabilir cinsellikten önce onun kalbini çalabilirsiniz.
  • İlk gece korkusu çoğu kadında ve erkekte olabilen bir korkudur eğer eşler daha önce cinsel bir deneyimden geçmemişse birşeyleri konuşarak ve yavaş yapmakta fayda vardır.

İlk Gece Cinsel İlişki Pozisyonları

Arkadan Cinsel ilişki:

Bu pozisyon genel olarak zor bir posizyon olmak ile beraber erkeğin kadının vajinasına girmesi fizyolojik olarak biraz zordur bu pozisyonun uygun olması için genel olarak bazı eğilme hareketleri yapılabilir bu sayede bu pozisyon uygulanabilir genel anlamda zevk oranı yüksek bir pozisyondur.

Erkek Üste Cinsel İlişki:

Erkek üstte kadının alta olduğu bu pozisyon en çok bilinen ve kullanılan pozisyon olarak nitelendirilebilir klasik olmakla beraber birçok insanın tercih ettiği bu pozisyon ilk gece için uygun pozisyonlar arasındadır.

Ayakta Cinsel İlişki:

Ayakta cinsel ilişki daha çok sevişme kapsamlı bir cinsellik katar geceye yani eşler bu pozisyonda tam bir cinsel ilişkiden çok cinselliğin sevişme kısmını yaşarlar zira kadın ve erkegin bu poziyonda tam bir cinsel birleşme yapma olasılıgı cok düşüktür fakat ayakta farklı pozisyonlara girerekte cinsel birleşme gerçekleşebilir.

Kadın Üstte Cinsel İlişki:

Bu pozisyonda eşler tarafından oldukça çok tercih edilen ve temasın yüksek olduğu bir cinsel birleşme pozisyonudur bu pozisyon sayesinde eşler birbirlerine çok rahat dokunabilir ve yüksek zevk veren bir cinsel ilişki gerçekleşebilir gerdek gecesi önerilebilecek cinsel pozisyonlardan bir tanesidir fakat dikkat edilmesi gereken eğer kadın bakire ise çok fazla hızlı ve ani hareketler yapmamak gerekir ilk gece için.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir