Son Yazılar

İlk cinsel birleşme

Bir kadınla bir erkek evlenmeye karar verdikleri zaman, nikahtan önceki dönemde birbirlerine her yönden yakınlaşmaya başlarlar. Zamanla bu yakınlık cinsel ilişkide bulunma, evlilikten önce “ilk geceyi” yaşama isteğini arttırabilir ya da nikah sonrasını beklemeye yöneltebilir. Evlilikten önce cinsel ilişkide bulunma konusunda bazı tereddütler bulunmaktadır.

İlk cinsel birleşme konusunda “acele etme” uyarısı yaygın olmakla birlikte, insanın uzun zaman hayalini kurup beklediği bu ilişkiyi gerçekleştirmek için acele etmesi kendisini kaygılandıran noktaları bir an önce çözümlemeyi geride bırakmak istemesi gayet doğal bir davranıştır. Bu nedenle ağırdan almak konusundaki uyarı ve önceden alınmış kararlara rağmen kişinin duyduğu kaygı, merak ve heyecan onu büyük bir olasılıkla evliliğin ilk cinsel birleşmesinde aceleci olmaya götürecektir.

Önceden cinsellik konusunda deneyimli olan erkekler bile bu defa farklı duygular da işin içine karıştığı için yeni bir deneyimle karşı karşıya gelirler. Bu durum yeni bazı istekleri ve beraberinde bazı yeni gerilimleri de ortaya çıkarır. Bunlardan biri; önceki, eski sıradan ilişkilerde genellikle pek söz konusu olmayan “eşini hoşnut etmek” için büyük bir istek duymasıdır. Bu konuda, başarılı olamama korkusu, birleşmenin nasıl bir şey olacağı kaygısı diğer temel gerilim kaynaklarını oluşturur.

Cinsel birleşme de önem arz eden bir diğer olay ise erkeklerin penis boyutudur. Penis boyu küçük olan erkeklerin ilişki öncesi utangaçlık korkusu “benle alay ederse” gibi korkuları psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Penis büyütücüler ise bu tür sorunu olan erkekler için üretilmiş etkili ürünlerdir. Penis büyütücü ürünler hakkında daha detaylı bilgileri sitemizde araştırma yaparak ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir