Son Yazılar

İdeal penis boyu ve penis Kalınlığı ne kadardır?

İdeal penis boyu ve penis Kalınlığı ne kadardır?

İdeal penisin boyu ne olursa olsun çocuk olmasında bir sakınca yoktur. Bazı gençlerde sürekli penis takıntısı vardır. Eşimi doyurabilir miyim? Çocuğum olur mu? İlk gecede eşimin kızlık zarını bozabilir miyim? diye sorarlar. Bu konuda problem olmaz. Her kadın ve erkeğin bildiği cümleyi yazıyorum. Penisin boyu değil işlevi önemlidir.

Aşk ve cinselliğin bir uzmanı olarak penis ile sekste ne yaptığın değil nasıl yaptığın önemlidir. Kadının ruhuna hitap etmiyorsanız, aşk oyunlarını bilmiyorsanız, cinsel bilginiz de yoksa ve aşk sanatınız da yoksa elinizde 10 tane penis olsa ne yazar.

Kadını orgazma götüren penisin boyu değil ortaya konan aşk sanatı ve becerisidir.

Çünkü seks bir sanattır ve bu sanatı öğrenmek gerekir. Penisin normal uzunlukta olması en idealidir. Seksi her kadın için ideal penis normal boyda ama kalın penisler dir. Çünkü normal boy penis asla kanını üzmez. Normal ama kalın olmasının nedeni vajinayı tam doldurur, boşluk bırakmaz. Kalın olduğu için vajina iç çeperinde daha çok ve etkili sürtünerek kadını tam doyurur. Ayrıca seksi ve istekli kadın kalın penisi içinde tam hisseder, psikolojik doyum yapar. Son olarak bütün kızlara ve kadınlara normal ama kalın penislerinin olmasını tavsiye ediyorum.

Kalın penis vajinanın içinde varlığı hissedilen ,anlaşılan ve var olan penistir. Eğer çok uzun penisse yandı çukurova.

Aşağıda belirtilen yaş ve boy kategorileri; 1000 kişilik bir anket grubuna katılanlarının ortalamaları alınarak belirlenmiştir. Penis boyu normal standartlar için geçerli olan limitlerdir.

Unutmayın bu rakamlara yüzlerce kişi üzerinde yapılan ölçümlerle ulaşılmıştır. İstisnai bir durumda bulunmanız herhangi olumsuzluk anlamı taşımamalıdır. Unutmayın küçük penis ne kadar can sıkıcıysa, fazlasıyla büyük bir penis’te o kadar can sıkıcıdır.

Küçük penis boyu görsel tatminsizlik yaşatsa da, büyük penis bazı sorunlardan ötürü tam sertleşme problemleri yaşayabilmektedir.

Penis boyu uzunlukları

YAŞ
UZUNLUK
11
7,44 cm
12
8,77 cm
13
11,15 cm
14
12,8 cm
15
13,58 cm
17
14.1 cm
20
14.4 cm
25 ve üstü
14.5 cm

Penis boyu ortalaması

Normal penis boyu ve kalınlığı nedir?

  • 12 – 15 cm arası normal penis
  • 15 cm ve üstü büyük penis
  • 12 – cm arası küçük penis
  • 6 cm ve altında mikro penis denir

Genel olarak erkeklerin yarısının penisleri problemlidir. Ama kalan yarısının penisleri normal boyda ve kalındır. %50 şans var. Kadınların yarısından çoğu vajinalarından asla memnun değildir. Onlar vajinalarının şeklinden, dudaklarından, boyundan, duruşundan, zayıf veya kombişliğinden memnun değildir. Kadınların üçte biri vajinasından memnundur. Vajinasından memnun olmayan birinci nedenle hemen orgazmdan kaybediyor. Vajinalarınızı sorun yaparsanız vajinanız sorun olur. Vajinanızı sorun yapmazsanız sorun olmaz.

Vajinada veya penis boyu sorun olsada olmasa da hepsi güzeldir, tatlıdır, muhteremdir ve yücedir. Cinsel organlar bizim için en değerli organlar olmalıdır! vajinanın dudakları büyük olsa da, küçük olsa da, dili dışarıda olsa da olmasa da, tombiş olsada olmasada onlarla barışık olmalıyız.  Sağlıklı orgazm olmanın birinci koşulu cinsel organlarımızla en içten samimi duygularımızla dost,arkadaş ve barışık olmalıyız.

Benim yakınım ilk okul mezunudur. Tahsili küçük olan N.A bir konuşmasında espri ortamında penisini parmakla işaret ederken “ona ulaşamıyorum, ulaşsam onu öpeceğim”demişti. Hepimiz dolu dolu gülmüştük. Ama ben onun o günkü söylediğine bugün aynen katılıyorum, aynı görüşteyim. Bağışlayın beni lütfen.Çünkü insan kendi cinsel organını sevdiği oranda ondan mutluluk sinyallerini alır.  Acaba kaç kadın kendi vajinası için aynı şeyi söyleyebilir. Ancak çoğu erkeğin onun gibi düşündüğünü tahmin ediyorum. Acaba kadınlardan yüzde kaç çıkar? Kadınların yarısının kendi vajinalarından iğrendiğini biliyor muydunuz?

İğrendiği için kendi vajinasını incelemeyenler diz boyu. Kendi güzel vajinasına sevgi ve sempati göstermeyen hanımefendi, hangi yüzle ondan dolu dolu orgazm ister. İstese bile vajina orgazmı verir mi? Ben bunları anlatmak istiyorum! 

“Akıllı Vajina” kendisine reva görülen her türlü olumlu veya olumsuz cinsel düşünce veya davranışlara karşı aynı cevabı verir.
Kadının kendi vajinasına bakışı ile vajinanın kadına bakışı aynıdır. O vajinadan orgazm beklemeyin henımefendiler. Vajinanızı sevmezseniz üstündeki klitoris denen orgazm hazinesinden de orgazmları çok zor alırsınız. Kısacası geleneklere, tabulara, hurafelere ve gereksiz sözlere inananlar aşkın, seksin ve orgazmın ruhunu kavramaktan acısızdır.

Beyler, penisiniz her ne kadar sizin ise de aslında eşinize aittir. Başkasının penisi ile asla çapkınlık ve hovardalık yapamazsınız. Erkekte penis ucu,kadında klitoris aynı amaca hizmet eder.Orgazm olmayan kadınlar için klitoris maden ocağı gibidir. Eştikce maden çıkar, eştikce kadın orgazmı çıkar. Orgazm olmayan kadın gazı kaçmış kolaya benzer. Brezilyalı manken Anna Baros “güzelliğimi hergün yaşadığım aşktaki orgazmlara borçluyum”der. Orgazm olmayan kadınlarda beyin ile vajina veya klitoris arasında bağlantı yoktur. Çünkü beyin cevap vermiyor. Evli olup aşkta büyük başarılara imza atamayan eşler, orgazmları yaşamayan eşler mahkeme salonlarında imza atarlar. Klitoris,kadının 6. duyu organıdır. Duyurulur. Çünkü kadın sekste kontrolden çıkmadan orgazm olamaz. Kısacası aşkta frenleri tutmayan kadınlar dolu dolu orgazm olur.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir