Son Yazılar

Farklı mastürbasyon teknikleri nelerdir?

Erkekler ve kadınlar için ortalama mastürbasyon teknikleri ve stilleri belirlidir. Bu teknikler manuel olarak el ile yapılan mastürbasyon ile başlıyor.

Erkeklerde Teknikler Tam Olarak Nedir?

Erkekler, genellikle ellerini kullanarak git gel yapar ve mastürbasyon olayı bu şekilde organize olmuş olur. Ellerini kullanan erkekler, bu yönteme genellikle elizabet ismini verir. Çünkü çok sempatik bir isim olarak gelir kulaklara. Bu yöntem dışında en çok bilinen yöntem, genellikle yapay vajina stillerine de girişebilme seçeneğidir. Farz edelim ki manuel bir sistem oluşturuldu ve bu konuda girişken çalışmalar yapıldı. Bu da farklı bir yönteme giriyor.

Kişinin yaratıcılığı ve hayal gücü ile sınırlı olan pek çok yöntem var. Bu yöntemler, tamamen renk ve zevk farklılığı olarak ayrıldığı için net üzerinde yapacağınız araştırmalar ile size en uygun olan teknikleri bulabilirsiniz. Kadınların yapmış oldukları mastürbasyon teknikleri tabii ki daha fazla ve daha etkilidir. En azından uzun süreli orgazm olan kadınlar, bu işlem için sürekli kendilerini tatmin edebiliyor!

Kadınlarda Kullanılan Teknikler Nelerdir?

Yapay penis, vibratör, yapay vajina pompası ve benzeri gibi pek çok seçenek kadınlara sunulmuş bir mastürbasyon şelalesi oluşturuyor! Günümüzde pek çok seks shopta rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünler, kadınların zevkini artırma konusunda kullandığı yegane ürünler arasında yer alıyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir