Son Yazılar

Evlilikte cinsel ilişki hangi sıklıkta olmalı?

Evlilikte cinsel ilişki hangi sıklıkta olmalı?

Evlilik süreci, bilindiği gibi bir ömürlük gerçekleşen bir süreçtir. Cinsel ilişkinin amaçlarını ve aşamalarını irdeleyecek olur isek, bu süreç adına etkili sonuçlar üretebileceğimiz fikirlere ulaşabiliriz. Bu fikirler genellikle kişilerin tatmin olma ve tatmin etme süreçleri ile partner arasında geçen sohbet sürecinden oluşmaktadır. Eğer birbirini seven ve büyük bir ilgi ile birbirini isteyen bir çift iseniz, gününüz bu alanda çok özel geçecektir her ilişki öncesi ve sonrası.

Sıklık Konusuna Ayrıntılı Bakış

Sıklık konusuna ayrıntılı bir bakış sunmak istiyor iseniz, gününüzü daha da derin işlerle geçirmek yerine ekstra olarak partneriniz ile de sürekli görüşmelisiniz. Bu görüşmeler, aşkınızın ve sevginizin düzeni ile ilgili olarak oluşur. Sıklık konusu, genellikle ilişkinin gidişatı ile ilgilidir. Bu gidişat, sizi rahat ettirebilecek iken bir anda üzüntü de sağlayabilir. Oy yüzden, partneriniz ile aranız ne denli ise, o denli bir istek oluşacaktır. Bu isteklere oranla da sevişme ve cinsel ilişki süreci başlayacaktır. Hem etkin hem de hızlı bir çalışma için, bu tarz birleşmeleri kullanabilirsiniz. Karınızı yahut kocanızı mutlu etmenin en iyi yolu, karşılıklı iletişim kolaylığı ve etkili bir anlaşmadır.

Anlaşmak Yeterli Olacak Mı?

Anlaşarak rahatlıkla ilişkiye gireceğinizi düşünüyor iseniz yanılıyorsunuz. Olayın boyutları yalnızca anlaşarak oluşturulmadığı için, evliliğinizin sürecini dikkatli şekilde irdelemelisiniz. Bu irdeleme işlemi, hem sizi, hem de partnerinizi mutlu etmelidir. Evliliğinizin en güzel anlarına bu irdelemeler ile ulaşın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir