Son Yazılar

Erkekler, G noktasını unutun. Bunun yerine bu iki alana odaklanın

Erkekler, eşinizi tatmin etmek zor mu buluyorsunuz ? Bunun nedeni G noktası na biraz fazla önem verdiğiniz olabilir. Görünüşe göre, doruğa ulaşmanın anahtarı olabilecek, az bilinen bir bölge var . Seks uzmanları, kadınların zevk anahtarı klitoris ve G-spot yatıyor söylenti Debunking, Mons pubis odaklanması gereken yer olduğunu söyledi, Daily Star bildirdi. Azaltılmış erojen bölge, labia üstündeki vajinanın etli kısmıdır; pubik höyük olarak da bilinir, ancak çoğu insan ön sevişme sırasında onu atlar.

Durex’in seks ve ilişki uzmanı Alix Fox, mons pubis’in mons veneris ya da “Venüs höyüğü” olarak da bilinir dedi ve Roma aşk tanrıçasından almıştır. “Bu, kadının labyasının hemen üstünde ya da dudaklarında oturan, yağlı dokudan dolambaçlı yuvarlak bir pedtir – kasıkının çoğunun büyüdüğü üçgen uçtur. “Mons pubis çeşitli işlevlere hizmet eder” diye ekliyor ve ekliyor: “Bir başlangıç ​​olarak, kasık kemiğini kapsıyor ve cinsel ilişki sırasında ya da genel yaşam sırasında rahatsız edici çarpılmalarından ve çalmalarından altındaki kemiğin korunmasına yardımcı olan küçük bir bouncy yastık gibi davranıyor. Kelimenin tam anlamıyla ‘itmek için bir yastık’. ”

Cinsiyet ayrımı, maymunların ayrıca sebum üreten ter bezlerinin ve terör salınan feromonların bulunduğu bir yere ev sahipliği yapmaya devam ettiğini belirtti: ortaklara cazip kokması ve uyarılma kışkırtması için özel kimyasallar. “Sonunda, seks ve ön sevişme nin bir parçası olarak uyarıldığında görkemli bir şekilde muhteşem hissedebileceği anlamına gelen bir dizi sinir uçları da içeriyor” diye ekliyor: “Ne yazık ki, bu küçük püp kaplı yastık çok sıklıkla tamamen kapanır. çarşaflar arasında gözardı edildi. ”

Fox daha fazla, “Aşıklar bir kadının klitorisine ve vajinasına odaklanır; tüm iyi niyetlerle üst katında küçük bir adım atarak ve ayrıca mons pubis’e de dikkat çekerek de büyük keyif alabileceklerini fark etmedikleri bir kadının “alt katta” alanına konsantre ederek bu kadar yan izlenebilirler. ” Bu arada duyamayabileceğiniz başka bir erojen bölge var – A-spot. AFE (anterior forniks erojen) zon, vajinanın en derin kısmında hassas bir doku tabakasıdır. G noktasının ötesinde konumlandırılmışsa ulaşmak daha zor, ancak uyarabilirseniz kadına tamamen farklı bir cinsel deneyim kazandırdığı söyleniyor.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir