Son Yazılar

Epimedium nedir, nasıl Kullanılır?

Keşiş külahı (Epimedium) bitkisinin günlük kullanım miktarı 4 defa 250 gr’dan fazla olmamalıdır. Çay olarak da içilebilen bu bitkiyi; macun, bal ya da kür olarak kullanırsanız daha da etkili olur. Çünkü diğer bitkilerin karışımıyla güçlenir ve daha fazla etki gösterir.

Azgın teke otu çok uzun yıllar etkisini koruduğu için güvenilir ve kaliteli bir bitkidir. Doktorlar 14 yıllık bir araştırma sonucunda bitkinin meydana getirdiği etkilerin kesin çözümler verdiğini ispatlamış ve onaylamıştır. Birçok performans ürünü içerisinde bu bitki yer almaktadır ve bilinen şifalı bitkiler arasında en iyisi olduğunu da kanıtlamıştır. Normal insanlardaki penis boyutu 13-17 cm arasında değişirken, bu bitkiyi düzenli alan kişilerde ereksiyon halindeki boyutu 17-22 cm değişmiştir.

Penis boyutunu yaklaşık 5 cm büyüten ve penisi kalınlaştıran bitki; orgazmı en şiddetli haliyle yaşatır. Erken boşalma sorunlarını ortadan kaldırır, ereksiyon gibi sorunları tedavi eder ve en önemlisi de doğurganlık özelliği vererek kısırlığı ortadan kaldırır. Sevişme sürenizi uzatarak cinsel hayatınızı kökten değiştirir. P*rno yıldızları da keşiş külahı olan ürünlerden faydalanmakta ve mucizeyi en iyi şekilde değerlendirmektedirler. Penis boyutunuz bu bitki sayesinde 4 kat büyüyecek ve normalde aldığınızdan çok daha fazla zevk alacaksınız.

Cinsellik ilişkilerde çok önemli bir yer kaplamakla birlikte, kendinize olan özgüveninizin geri gelmesi ve ilişkide tüm kontrolü ele alabilmeniz için bitkiyi düzenli olarak kullanmanızda yarar var. Gözle görülecek etkiler bırakan bu bitki sayesinde birçok cinsel problemi olan kişiler şifa bulmuş ve kalıcı etkilerini görmüşlerdir.

Keşiş külahı ülkemizde de Marmara, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde yetiştirilmekte; hatta yol kenarlarındaki süslendirmelerde de bu bitki kullanılmaktadır. Keşiş külahı bitkisinin kadınlar üzerindeki etkisi de ayrı incelenmektedir. Vajina daralması, cinsel isteği arttırması, vajinanın daha ıslak kalmasını sağlaması, cinsel libido artışı, zevk alınan bölgedeki duyarlılığı ve hissiyatı arttırması, cinsel birleşme esnasında rahatlık vermesiyle bilinir. Canlı, renkli, istekli ve uzun ilişkiler sizi bekliyor.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Erol Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Erol
Ziyaretçi
Erol

Nasıl inanalım bu habere??