Son Yazılar

En etkili penis büyütme egzersizleri

Günümüzde erkeklerin ortak sorunu haline gelen penis büyütme sorunu, Penis büyütme egzersizleri ile bu problemlere maruz kalan erkeklerin kafasında türlü soru işaretleri bırakmakta.

Ameliyat olunmalı mı, gerdirme yapılmalı mı, uzatmak için ürünler kullanılmalı mı dır sorusuna net olarak hiçbir ameliyata veya uzatma cihazına gerek kalmadan tamamen egzersiz yaparak penisinizi büyütebilir ve partnerinizin memnun kalacağı bir şekle getirebilirsiniz.

Penis Büyütme Egzersizleri Nelerdir

Egzersizlere geçmeden evvel dikkat edeceğiniz 3 konudan biri egzersizlerin ayakta yapılmasının daha uygun olması, ikincisi ereksiyon halindeyken egzersizin yapılmaması ve üçüncüsü ise egzersiz başından sonuna kadar yağlama veya yumuşatma gibi taktiklerden kaçınılmasıdır.

  • Yumuşak durumda olan penisinizi çok fazla sıkmadan eliniz ile hemen penisin baş kısmının altını tutun.
  • Birinci maddeye nazaran şekilde aldığınız pozisyon ile penisinizi önünüze doğru gelecek bir hizayla düz olarak doğrudan sıkmadan çekin, bu işlemi acı vermeden çekebileceğiniz kadar ileri götürün ve hemen ardından 1 dakika kadar bu şekilde kalarak bekleyin ve sonrasında bırakın.
  • 10-15 saniye kadar dinlenin ve hemen ardından penisinizi fazla sarsmayacak şekilde yumuşak bir haldeyken sallayın, bu işlem penisin kan dolaşımını normal seviyelere getirecektir.
  • 2. Maddede vermiş olduğumuz egzersiz hareketini 4 defa tekrarlayarak yapmaya devam edin, bu 4’lü tekrarda aşağı, yukarı, sağa ve sola olmak üzere yapın.
    Bunlardan sonra ise tüm egzersizleri 1’er dakika aralıkla 5 defa daha tekrarlayabilirsiniz.

Latince kuyruk anlamına gelen penis, cinsel ilişki öncesi uyarılmasıyla içinde bulunan süngerimsi dokulara ani kan akışı sağlanması ile sertleşir. Penisin içinde bu dokularla birlikte idrar ve meninin aynı yerden geçtiği bir de kanal bulunur. Sertleşen penis hem enine hem de boyuna büyür. Dünya ortalaması sertleşmiş haliyle 14 cm lik penistir. 11 cm. ile 16. cm. arası penisler normal boyutlarda kabul edilir. Ancak uzmanlar 11 cm.in altında bulunan penisi küçük penis olarak tanımlamaktadır.

Penisi küçük olan veya küçük olduğunu düşünen erkekler, ameliyat gibi acılı teknikler yerine doğal yollardan penis büyütme yöntemlerini tercih etmektedir.

Bunlar arasında penis büyütücü pompalar, bitkisel içerikli gıda destekleri ve doğal yöntemlerle penis büyütme teknikleri bulunur. Bunlar arasında en doğal yöntem ise sıcak havlu ve el ile penis uzatma yöntemidir.

Doğal penis uzatma egzersizlerine geçmeden önce bilmeniz gereken; bu tekniklerin tamamen esnetme teknikleri olduğudur. Peniste bulunan süngerimsi odacıklardan yeni bir tanesinin oluşması ve kendi kendini iyileştirerek kanla dolabilir hale gelmesi, bir gün sürecektir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir