Son Yazılar

Dogal Yöntemlerle Penis Boyu Uzatma Teknikleri

Penis boyu uzatma tekniklerin etkili olabilmesi icin düzenli olarak yapilmasi gerekir. Haftada en az 5gün yapmalisiniz. Ama En iyi ihtimalle kesin sonuç alınabilmesi için haftanin 7 gününde de uygulanabilmektedir. Bu şekilde yapildiği takdirde 2-4 hafta arasinda penisiniz de büyüme ve kalinlaşma meydana gelecektir.

Sicak Sargi ile anlatima baslayalim.

Sıcak Sargı: Bir bez parçasını sıcak-ılık arası suda bir kaç dakika tutun. Daha sonra bu bezi penisinize, testislerinize de içerisine alacak şekilde sarın. Bunu bir kaç defa tekrarlayın. Bu uygulamanın sonunda penisinizi iyice kurutun. Penisiniz ılık bir hale gelecek. Penisi ısıtmanın en etkili yolu bu olduğu için bu teknik yazılmıştır. ama siz kendinize daha kolay bir yöntem de uygulayabilirsiniz.

Penisimizi ısıttıktan sonra uygulamaya geçebiliriz. Uygulamaları bir sandalyenin veya koltuğun uç tarafına oturarak yapınız.

Penis Boyu Uzatma Yöntemi

1) Penisinizin yumuşak halde olmasına dikkat edin. Yoksa bu egzersiz bir işe yaramaz. Bir elinizle penisi başından sıkıca kavrayın. Diğer elinizle ed penisi tutan elinize destek verin. Penisinizi sıkı tutarken acı hissetmemelisiniz.
Maalesef bazı kişiler acı verecek kadar sıkı tutuyorlar. Buda penise zarar verebilir
Neyse biz devam ediyoruz.
2) Penisi söylenen şekilde kavradıktan sonra ileriye doğru iyice çekiyoruz. Penisin uzadığını görmeliyiz. Bu şekilde 30 saniye tutup bırakıyoruz. ve bu hareketi 10 kere ardı ardına tekrarlıyoruz.
3) Basamak 2’dei hareketi 10 kere tekrarladıktan sonra penisi 50-100 kere bacaklarımıza vuruyoruz ve gevşemesi için 1 dakika dinlendiriyoruz.
4) Basamak 2’yi penisi sol tarafa çekerek tekrarlıyoruz.
5) Basamak 3’ü tekrarlıyoruz.
6) Basamak 2’deki hareketi penisi sağ tarafa çekerek tekrarlıyoruz.
7) Basamak 3’ü tekrarlıyoruz.
8) Basamak 2’deki hareketleri penisi yukarı çekerek tekrarlıyoruz.
9) Basamak 3’ü tekrarlıyoruz.
10) Basamak 2’deki hareketleri penisi aşşapı çekerek tekrarlıyoruz.
11) Penisi bacaklarınıza 50-100 kere vurarak bitirin.

Daha sonra basamak 2’deki penisi kavrama şeklini kullanarak, penisi çekerek soldan sağ’a 30 kere daire biçiminde döndürün. Daha sonra sağdan sol’a döndürün. Bunu toplam 10 kere tekrarlayın ve bitirdikten sonra 50-100 kere bacaklarınıza vurarak penisinizi gevşetin.

Not: 30 kere döndürme yaklaşık 30 saniye tutacaktır.

Penis boyu uzatma egzersizleri sayesinde penisiniz 2 hafta içinde farkedilecektir. Ortalama 3 ay içerisinde ise penis egzersizleri ni doğru yapıldığı takdirde gerçekten şaşırtıcı bir biçimde uzayacaktır.

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
A murat Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
A murat
Ziyaretçi
A murat

Çok teşekkürler