Son Yazılar

Doğal Penis Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Doğal Penis Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Penis büyütme

Penis büyütme erkeklerin yüzyıllar öncesine dayanan bir saplantısıdır ve bu sorunu tamamen çözene kadar da kişinin cinsel problemlerin en başında geleceğine hiç kuşku yoktur. Çünkü büyük penislilik bir erkeklik ve daha çok güç göstergesidir. Bu sebeple bir çok erkek penislerinin enine ve boyuna yetinmeyip penis büyütmenin yollarını aramaktadır.

Penis büyütme yöntemleri konusuna geçmeden önce penisin yapısıyla ilgili kısa bilgi verecek olursak:
Penis latincede kuyruk anlanıma gelir. Penis iç kısmında süngerimsi bir doku vardır. Cinsel uyarılma ile beyin penisin içinde bulunan süngerimsi dokunun içine kan pompalar ve penis sertleşmeye başlar enine ve boyuna büyüyerek cinsel birleşmeye hazır hale gelir.


Tıbbi standartlara göre gevşek haldeyken ortalama penis boyu 5-8 cm kadardır olmakta. Sağlıklı bir cinsel birleşme için penis boyunun ereksiyon halinde 11 cm, kalınlığının da 1.5-2 cm olması yeterlidir. Kadının vajinal orgazm olabilmesi için penis ucunun rahim ağzına ulaşması yeterlidir.

Penisin küçük olarak nitelendirilmesi için bu değerlerden en az  2 – 3 cm az olması gereklidir. Ancak yukarıda belirttiğimiz sebeplerle bir erkek için bu boyutlar asla yeterli değildir. Çünkü erkek partnerini büyük bir penisle tatmin edebileceğini düşünmektedir. Tabii ki bu tatmin etme konusunda da haksız değildir. Penis boyutları standartın üstünde olan erkek özgüveni tam olarak partneriyle ilişkiye gireceği için partnerini de tatmin konusunda sorun yaşama ihtimali başka bir tıbbi sorun yoksa oldukça azdır.

Erkekler penis boyutları söz konusu olunca asla mevcut olanla yetinmeme eğilimindedirler. Bu sebeple de penis büyütme konusu daima ilgilerini çekmiştir. Eski tarihlerden beri penis büyütme yöntemleri araştırılmış, tecrübe edilmiş ve uygulanmıştır.

Penis Büyütme Yöntemleri uygulanma sıklığına göre  şu şekildedir:

  • Egzersizle penis büyütme,
  • Penis büyütme pompası ile penis büyütme
  • İlaçlarla penis büyütme
  • Ameliyatla penis büyütme

Şimdi bu yöntemler hakkında kısaca bilgiler verelim:

Egzersizle Penis Büyütme

Penis ereksiyon haline geçerken blood spaces(kan boşluğu) denilen boşluklara kan dolmaktadır. Bu boşluklar ne kadar geniş olursa daha fazla kan dolar ve penis boyutunda da aynı oranda büyüme olur. Egzersizle penis büyütmenin mantığı bu boşlukların esnetilmesi mantığına dayanmaktadır.Bu şekilde yapılan egzersizlerle penisin 7 cm ye kadar büyütülmesi mümkündür. Bu yöntem uygulanabilirlik ve ekonomik olması bakımından oldukça sık kullanılan bir yöntemdir.

Penis Büyütme Macunu ile Penis Büyütme

Macunlar daha doğrusu penis büyütme macunu Demir Dikeni ile de penis büyütmek mümkündür. Penis büyütme macunu ile penis boyu 4-5 cm ye kadar uzatılabilir. Ancak bu yöntem için kullanılan macunun kalitesi ve güvenilirliği de çok önemlidir. Ancak son zamanlarda daha ucuza de piyasa da yerini almaya başladı. Eğer penis büyütücü macun kullanacaksanız macunun kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz Çünkü penisiniz çeşitli komplikasyonlara açık hale gelir. Ayrıca çok düzenli kullanılması gerekmektedir.

İlaçlarla Penis Büyütme

Penis büyütme ilaçlarının içinde vücudun kan akışını hızlandıran maddeler vardır. Hızla akan kan penis içindeki kan boşluklarına dolar ve bundan dolayı penis damarları genişler ve böylece penis hem büyür hem de genişler. Demir dikeni penis büyütmeyi deneyen kişilerden alınan dönütlerde bir çok kişi 4-5 cm ye kadar kalıcı büyüme sağladığını belirtse de az bir kısım çok az büyüme olduğunu ya da hiç büyüme olmadığını belirtmişlerdir. Çünkü İlaçların etkisi kişiden kişiye değişmektedir. Ayrıca bu ilaçlar tansiyon ve şeker hastalarını olumsuz etkileyebildiği için doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Yöntem hakkında daha detaylı bilgi için İlaçlarla penis büyütme konusuna bakabilirsiniz.

Ameliyatla Penis Büyütme

Penis büyütmek için tüm dünyada en çok bilinen ve kuşkusuz en eski yöntemlerden birisidir. Bu yöntem penisi vücuda bağlayan bağların bir kısmının kesilmesi ile içeride kalan penis dokusunun bir kısmının dışarı çıkartılması ve yan taraflardan üzerine deri kaydırılarak yapılması işlemidir. Böylece penisin uzatılması ve kalınlaştırılması mümkündür. Bu yöntem hem pahalı hem de çok meşakkatlidir bu nedenle her kesime hitap etmemektedir. Ayrıca tıbbi operasyon sonucu komplikasyon gelişme riski de vardır. Bu iktidarsızlığa varabilecek sonuçlar doğurmaktadır. Yöntem hakkında daha detaylı bilgi için Ameliyatla penis büyütme konusuna bakabilirsiniz.

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Mustafa beybekirA ihsanremzi Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
remzi
Ziyaretçi
remzi

V pils bi işe yaramıyor kardeş sakın almayın ben kullandım hepsi binada

A ihsan
Ziyaretçi
A ihsan

Elle yapılan yöntemleri araştırıyorumda penis boyunu uzatmada kullanılabiliyormu bunun için ne kadar süre yapmak gerek

bekir
Ziyaretçi
bekir

büyütün büyütün

Mustafa bey
Ziyaretçi
Mustafa bey

Teşekkür ederim güzel bir bilgilendirme