Son Yazılar

Cinsel uyarılmanın önemi

Cinsel uyarılma ilişkiye heyecan ve neşe katar; parasal sıkıntıların, ev düzenine ilişkin endişelerin birlikte yaşamanın ve önemsiz iş kızgınlıklarının getirdiği stres ve gerginliği giderir. Bu yazıda cinsel uyarılmanın insanlar üzerindeki etkisinden bahsedeceğiz.

Bazı insanlar cinsel uyarılma için alkol yada uyuşturucu almayı denerler. Bunların normal insan ilişkilerini ne denli bozulduğu ve merkezi sinir sistemleri üzerinde olumsuz etkileri ile tehlikeli oldukları bilinmektedir. Eğer bir evlilikte yada beraberlikte cinsel uyarılma oldukları bilinmektedir. Eğer bir evlilikte yada beraberlikte cinsel uyarılma yitirilmişse taraflar birbirini uyarma ve uyarılma yönünde ilgi ve çaba göstermiyorsa, her zaman birinin bunu sağlaması riski ve olasılığı vardır. Bu durumda kişi görevlerini yapar ve eşine saygı gösterir. Ama onun istediği her şeye ayak uyduramaz, dile getiremez, ilişkiler sürdürülmesi gereken bir zorunluluk haline gelir. Eğer erkek yada kadın kendisi için istemediği şeyleri bile çabalamadan ve her hangi bir şükran beklemeden veren bir kişiyle karşılaşırsa, cinsel doyum sağlayıcı evlilik dışı öteki yollar ortaya çıkar.

Cinsel uyarılma yanı sıra erkeklerde bulunan penis boyu da bir o kadar önemlidir. Penis büyütücü ürünler sayesinde hayal ettiğiniz penis boyuna kavuşabilirsiniz. Penis büyütücü pompa , büyütücü macun ve büyütücü haplar sayesinde haftalar sonrasında 4-6 cm arası penis boyunda uzama etkisi yaratabilirsiniz. İnsanların yetişme biçimleriyle, biyolojik gereksinimler arasındaki bu çatışma nedeniyle evlilik sorunlarla karşı karşıya gelebilir. Cinsel ilişkide taraflar uyarılmaya istekli olmalı ve birbirlerini uyarmaya özen göstermelidir.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir