Son Yazılar

Cinsel performansı artırmak için neler yapılmalı

Cinsel performansı artırmak için neler yapılmalı

Günümüzde somut ve soyut oluşumlar penisin hem boyunu hem de sperm sayısını bir hayli düşürmektedir. Erkeklerin en büyük sorunu olarak bilinen penis boyutu kişinin düzensiz yaşam tarzı, tütün ve tütün ürünleri üzerine bağımlılık ve psikolojik sorunlarına dayalı olarak olumsuz etkiler göstermektedir. Yazımızın devamında penis boyutunu etkileyen ve aynı zaman’da sperm sayısını oldukça düşük seviyeye indiren faktörleri sizler için hazırladık.

Sigaradan uzak durun

Dünya’nın en iyi doktorları arasında yer alan Dr. Lamm, insan vücudunda büyük bir hızla dolaşan kan akışı sigara içenlerde penisin kan akış miktarı düşmekte olup, aynı zaman’da peniste zamanla sertleşme sorununun da göz önüne geldiğini belirtmektedir. Kısaca belirtmek gerekirse; Sigara penise kan akışını sağlayan tüm fonksiyonları düşük seviyeye indirir. Bu nedenle sigaradan uzak durmanız cinsel yaşamınız için oldukça etkili olacaktır.

Düzenli tempolu yürüyüş yapın

Günde en az 600 metre düzenli ve tempolu yürüyüş yapın

Vücuttaki hareketlenmeler kan akışını daha da hızlandırarak insan vücudunu daha dinç olmasını sağlamaktadır. Buna hitaben günde en az tempolu bir şekilde sergileyeceğiniz yürüyüş sayesinde penis ve bölgesine olan kan akışı hızlanarak daha da etkili bir penise sahip olmanızı sağlamaktadır. Günlük düzenli olarak sergileyeceğiniz yürüyüşlerin sadece penise değil aynı zaman’da kalp başta olmak üzere vücut sağlığına da oldukça fayda göstermektedir.

Göbeğinizden Kurtulun

Stres cinsel yaşamın en büyük düşmanıdır.

Erken boşalma başta olmak üzere birçok cinsel sorunların ana kaynağı stres ve bunalım sendromundan geçmektedir. Bu nedenle sorununuz ne olursa olsun hayata daima pozitif açıdan bakmakta fayda olacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir