Son Yazılar

Cinsel gücü artırmak için doğal gıdalar

Cinsel gücü artırmak için doğal gıdalar

Cinsel gücü artırmak için bitkisel takviyelerden bahsetmiştik. Şimdi ise cinsel güç artırmak için doğal gıdalardan bahsedeceğiz. Önceden birçok takviye denediniz ama sonuç getirmedi mi ? Belki de bunun nedeni doğru beslenmiyor olmanızdır. Ayrıca tükettiğiniz besinlerin zamanlaması da çok önemli. İşte bu makalemizde size cinsel gücünüzü artırabilecek, diğer bir ifadeyle viagra etkisi yapabilecek bir kaç doğal besinden bahsedeceğiz.

1- Havuç

A vitamini bakımından zengin ve birden çok faydası bulunan havuç için son yapılan araştırmalarda havucun ciddi derecede cinsel gücü artırdığı görülmüştür.

2- Zencefil

Belki de hiç aklınıza gelmeyecek olan zencefil gerçektende seks hayatınıza hareket getirebilir. Bünyesinde bulunan kalsiyum, B ve C vitaminleriyle vucudunuzu ciddi şekilde uyararak, sizi bu konuda ateşleyecektir.

3- Karpuz

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi olan karpuzun bünyesinde olan sitrulin malat maddesiyle güçlü bir afrodizyak etkisi yaşayacaksınız. Kan akışını hızlandıran karpuz, sizi seks yapmaya hazır hale getirebilir.

4- Ayçekirdeği

Çoğu kişinin akşam televizyon karşısında zevkle tükettiği çerez olan ayçekirdeğinin cinsel gücü artırıcı etkisi olduğu kanıtlanmıştır.

5- Yulaf ezmesi

Sağlıklı beslenme konusunda ilk sıralarda yer alan yulaf ezmesi cinsellik konusunda da başarılı. Ayrıca sabah kavaltıda tüketeceğiniz 1 kase yulaf içine atacağınız çeşitli kuruyemişlerlede ( badem, ceviz, fındık ) bu etkiyi katlayabilirsiniz.

6- Nane ve kekik

Kaliteli bir seks için sağlam mide şarttır. Nane ve kekiğin mideyi rahatlatıcı özelliğiyle ve içerisinde barındırdığı maddelerle adeta bir afrodizyak etkisi yaratıyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir