Son Yazılar

Çiftleri ayıran can sıkıcı yatak odası alışkanlıkları

Ofiste uzun bir gündü ve burada sünnetin kapalı, battaniyenin altında ve elinde bir kitap var. Bu cennet. Öyleyse o zaman eşiniz yüksek sesle müzik çalmaya başlar veya sizi o kadar önemli olmayan konuşmalarla rahatsız eder. Böyle sıkıcı alışkanlıklar, eğer bir zamanlar olursa sorun olmaz. Ancak bu, belirli bir süre boyunca devam ederse ne yapıyorsunuz? İşte bu gerçek çiftleri parçalara ayıran birkaç sinir bozucu yatak odası alışkanlığı.

Ciddi bir horlama problemi vardı
Neha Joshi, ‘Benim ex, ciddi bir horlama problemi ve uyku apnesi geçirdi’ diyor. Gürültülü horlaması ve nefes nefese nefes nefese herhalde huzur içinde uyuyamadığım anlamına geliyordu. Bir doktor görmeyi bile reddetmişti. Birkaç ay sonra onunla ayrıldım. Alamadım. ‘
Asla klima cihazını açmama izin vermedi
‘Klima, hep ikimizin arasındaki çekişme kemiğini oluşturdu. İstediğim zaman daima AC’yi kapattı. On dakika boyunca AC ile pazarlık yapamadım. Açıkçası uykusuz geceler yaşıyordum. Bu yüzden sonunda ilişkimiz üzerine uyku seçtim ‘diyor Debleena.

 sadece seks yapmak istiyordu.
Eski sevgilimin patronuna karşı kontrolü yoktu. Gece yarısı veya sabahın erken saatlerinde sabah saat 2’de olur, hep beni seks için uyandırdı. Fantezilerini yarı uykudan geçirmenin can sıkıcı olduğu aşikardı. Hazır olup olmadığımı hiç sormadı. Tanrı, açık bir şekilde ikinci düşünce olmadan onunla ayrılmıştım “diyor.

Yattığı tüm elektroniği aldı
‘Onunla yatmak hiç eğlenceli değildi. Işıklar hiç gitmedi ve dizüstü bilgisayar daima açıldı. Cuma gününe gelin ve bir film maratonuna gider ve ertesi gün sabahları biraz uyumuş olur. Film bağımlılığı nedeniyle açıkçası samimi olmadık ve sonunda ayrı bir odada uyuyamaya başladık. Aarti, bu, nihayet devam edene kadar bir ay boyunca devam etti “diyor.

Ejderhanın nefesiyle yatağa atladı
‘Soğan ve biber nefesindeki sol notları beni her zaman yatağın dışına atmak istedi. Dişlerini hiç fırçalamamıştı, bu yüzden ona yaklaşmaya karşı hep direndim. Neha, “Ben yardım edemedim ama ona ve ilişkimden vazgeçmek zorunda kaldım” diyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir