Son Yazılar

Bayan cinsel istek arttırıcı damla nedir?

Kadınlarda cinsel isteksizlik, erkeklere oranla çok daha sık görülür. Bunun altında menopoz, doğum sonrası sendromu, regl döneminde yaşanan ani hormonal değişiklikler, tiroit rahatsızlığı veya hisektomi ameliyatı gibi fizyolojik nedenler yatabileceği gibi, erkeklere göre çok daha duygusal olan kadınların psikolojik durumları da etkili olabilir. 

Bayan cinsel istek arttırıcı damla, kadınlar için cinsel isteksizlik problemine karşı uzmanlar tarafından yaratılmış bitkisel ürünlerdir. Tedavi amaçlı bir ürün değildir, sadece cinsel ilişki sırasında cinsel isteğin artmasını, vajinanın ıslanarak penis girişinin kolay olmasını ve güçlü orgazm yaşanmasını sağlar. Altta yatan nedenler tedavi edilmedikçe cinsel isteksizlik devam edecektir. İçeriği ginseng, gingko biloba, azgın teke otu, B3, guarana, ısırgan otu gibi tamamen doğal bitkilerden oluştuğu için sağlığa hiç bir zararı yoktur. Kadınlar için cinsel istek arttırıcı ürünler arasında en bilineni ise Spanish Fly bayan cinsel istek arttırıcı damladır.

Spanish Fly bayan uyarıcı damla, vücuttaki kan akışını hızlandırarak, kadınlar için cinsellikte en büyük haz noktası olan klitorise daha fazla kan pompalanmasını, dolayısıyla partnere karşı aşırı cinsel istek duyulmasını ve çok güçlü orgazm yaşanmasını sağlar. Spanish Fly damla, tüm dünyada bilimsel olarak uyarıcı etkisi kabul edilmiş tek üründür. Spanish Fly bayan uyarıcı damla, asitsiz içecekler içine sadece 10 ya da 15 damla şeklinde kullanılmalıdır. Yaklaşık 15 dakika sonra etki gösteren bu ürünün her gün kullanılmaması, aç karnına veya yemeklerden 2 saat sonra, 24 saatte sadece bir kez kullanılması ve belirtilen dozajdan fazla alınmaması gerekir. Hamile kadınlar, kalp, tansiyon ve diyabet hastası olanların ise kullanması kesinlikle sakıncalıdır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir