Son Yazılar

Baştan çıkarma teknikleri

Baştan çıkarma teknikleri

Baştan Çıkarma Teknikleri Nelerdir?

hiçbir bağlılık taahhüt bulunmadan, kadını anında tavlayıp, aynı günde zafere ulaşmak, her yiğidin harcı değildir.

Bir kadına yaklaşmanın aşamaları kişiden kişiye değişmez, aynıdır. Önce gözünüze kestirirsiniz. Sonra uygun bir anda, muhabbete başlarsınız. İlk hamlenizi yapmak için sohbete koyulup, hedefinizin kıvama gelmesini beklersiniz. Zira işin kuralı budur. Kadınlar hakkında doğru ya yanlış herhangi bir fikir sahibi olan erkek, oyunun kuralının bu olduğunu bilir. Niyet, ancak esaslı bir flört aşamasından sonra ima edilir. Bir kadına yaklaşıp, niyetini açıkça belli eden bir adam ise ya hiçbir şeyden haberi yoktur ya da olay İsveç`te geçiyordur.

Oysa bütün bunlar sadece ilişkiler için geçerli. Tek gecelik ilişkiler veya kısa süreli kaçamaklar ise tamamen başka dinamiklere dayanır. Dolayısıyla bambaşka stratejilere ihtiyaç vardır. Her şeyden evvel, uzun süreli ilişkilerin temelinde sevgi ve anlaşma gibi duygular gereklidir. İzlenmesi gereken taktik iletişim kurmaktır. Sekse dayalı gecelik veya kısa süreli kaçamakların ise tek bir yolu vardır; o da kimyaların uyuşmasıdır. İki bedenin çekimini kullanıp, kısa bir serüven yaşamak için de, bir ton çene çalıp, saatlerce mesai harcamaya hiç gerek yoktur. Zira bu kez amacınız karşı tarafla iletişime girmek değil, tensel zevk yaşamak. Dolayısıyla hedefinizin kişiliğini çözmeye çalışmak, ortak beğeniler bulmak veya icat etmek beyhude. Yapmanız gereken tek şey, aranızdaki tensel çekimi göz koyduğunuz kadının da fark etmesi için yüksek dozda baştan çıkarma teknikleri uygulamak. Peki, flört ve baştan çıkarma arasında ne fark var?

Flört, karşı tarafa duyulan ilgiyi belli etmek için yapılan espriler, iğnemeler ve jestlerden oluşur. Baştan çıkarmak ise göndermelerle yüklü flörtten daha açıktır ve ayrıca karşı tarafa duyulan ilgiyi değil, cinsel yakınlığı gösterme amacı taşır. Ancak erkekler baştan çıkarma tekniklerini kurmakta sakınırlar. Zira reddedilmek her erkeğin en büyük fobilerinden biridir ve bu kadar açıkça gösterilen bir teklif neticesinde surata patlama riski olan okkalı bir tokat her erkek için kabustan beterdir. Ancak her baştan çıkarma girişiminin rezaletle bittiği sadece yanılgıdan ibarettir. Doğru tekniklerle uygulanan baştan çıkarma tekniği size bir zaman kazandırır. Öncelikle hedefinizi doğru tayin edin ve cesaretinizi toplayın. Bu taktiğin işe yaraması için kendinize olan özgüveninizin tepe noktalarda olması gerekir. Sıradan ilk adımlarda duraksamalar fark edilmez. Bazen de şirinlik olarak algılanır. Ancak bu kadar kestirme bir teknikte, hata payınız yok. Eğer sosyal ilişkileriniz iyi değilse bu tekniği tutukluğunuzu üzerinizden attıktan sonra uygulayın. Kesin kararlı ve kendinizden emin olmanız şart. Size ve amacınıza uygun bir hedef belirlemek en önemli başarı unsurlarından biri. Eğer Brad Pitt kadar yakışıklı değilseniz, Angelina Jolie kategorisindeki kadınlarla boş yere vakit kaybetmeyin. Kendi liginizden uygun hedefler seçin. Mekanın en güzel kızının peşinde koşmak, iyi bir çapkın için yüce bir gaye olmakla beraber, tek gecelik kaçamak arayışında gereksiz olur. Herkesin peşinde olduğu kızlar hem ukala olur hem de rakip sayınız boldur. Dolayısıyla en seksi kız yerine, eli yüzü düzgün bir hedef seçin. Hedefinizin etrafıyla ilgili, tavırlarıyla dışa dönük bir tip olması da önemli. İçine kapalı bir kızı açmak için saatlerce mesai harcarsanız, anında baştan çıkarmanız söz konusu olmaz. Aynı şekilde sinirli görünen bir kızı sakinleştirmek zorunda kalırsanız yine işler tek gecelik kaçamak boyutunu geçecektir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir