Son Yazılar

Anal Seks İçeri Boşalma Hamile bırakır mı?

Anal Seks İçeri Boşalma Hamile bırakır mı?

Diğer bir deyişle Arkadan ilişkiye girildiğinde ve boşalma sırasında hamile kalınır mı? İlişki evrelerinin en çok tercih edilen alanlarından birisi olan anal seks işlemi, günlük sevişmelere oranla biraz daha zahmetli ve daha zevkli bir iştir. Lakin bu işin düzenlemeleri ve sağlıklı dikkat yönleri, oldukça çetrefilli yollara sahip olduğu için insanların kendini daha da etkin bir şekilde korumalıdır. Bu yüzden hamile bırakmayan yöntemlerin başında anal seks işlemi gelmektedir.

Hem Zor Hem Sıcak!

Sevişme aşamalarının belki de en çetrefilli ve zahmetli olanı olan bu işlem, partnerlerin sevgi ve saygısı ile daha da etkili bir şekilde kendini gösterir. Hemen hemen her sevişme işlemi gibi bunun da bitmesi, oldukça uzun sürebilir ve etkili opsiyonlar çerçevesinde daha da farklı alternatifler yaratılabilir. Günümüzün en çok tercih edilen seçeneklerinden olan bu işlem, kişiyi hamile bırakmaz. Çünkü anal ve oral yollar ile yapılan bir ilişkide, vajinal bölgenin ulaşımı oldukça zordur. Bu ulaşımı kullanmak ise imkansızdır. Arka yollar ve ön yollar tamamen farklı kanallar ile birbirine bağlı olduğu için hiç bir şekilde hamile kalma işlemi oluşmayacaktır. Tıbben de mümkünatı bulunmayan bu teknik, hem etkin hem de sağlıklı çalışmalara olanak sunacak ve kişinin çalışmalarına ekstra bir tat katacaktır.

Partner İle Zevk Paylaşımı!

Partner ile zevk paylaşımı yaparak, birçok konuda olduğu gibi bu konuda da fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Anal seks, hiç bir şekilde hamile kalmaya sebebiyet vermediği için, rahat bir ortamda konuşabilirsiniz bu konuları.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir