Son Yazılar

Ameliyatla Penis Büyütme

Ameliyatla Penis Büyütme

En son yazımızda penis büyütme yöntemlerini ayrıntılı olarak ele alacağımızı söylemiştik. Kısaca penis büyütme yöntemlerini tekrar edecek olursak: ameliyatla  penis büyütme, ilaçla penis büyütme, çeşitli alet ve pompalarla penis büyütme ve egzersizle penis büyütme olarak sıralayabiliriz.

Bu yazımızda ameliyatla penis büyütme konusunda bazı önemli bilgiler vermek istiyorum. Önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere erkekler penis büyütme üzerine birçok yöntem denemişlerdir. Salt olarak bu yöntemlerden sadece birisi başarılıdır demek doğru değildir. Ancak en az maliyetle ve en az zamanda en iyi sonuca ulaşılan yöntemler daima kabul görmüştür.

Bu bağlamda ameliyatla penis büyütme yönteminin avantajları ve dezavantajlarına bakacak olursak:

Ameliyatla penis büyütme ile ameliyat maliyetini ve zorlu iyileşme sürecini göz önüne aldığımızda büyüme konusunda 1-2 cm lik bir artış sağladığı uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

Penis büyütme ameliyatlarında penisi leğen kemiğinin ön kısmına tutturan bağlar kesilir.  Ayrıca penis kökündeki cildin de uzatılması gerekmektedir. Böylece penisin konumunda aşağıya doğru hafifçe yer değiştirme olur. Bu şekilde bir uzama olur, ancak penisin ereksiyon halindeki dikliğinde bir azalma olur. Yani penis boyunda bir uzama olur ama bunun cinsel performansa olumlu bir etkisi olmamaktadır.

Ameliyatla penis büyütme yönteminde operasyon genellikle lokal anestezi ile yapılır. Bazen de genel anestezi altında yapılabilir. Bu hastanın durumuna göre değişir. Ama tüm operasyonlar ameliyathane ortamında yapılmaktadır.

Genel olarak ameliyatla penis büyütme konusunda şunu söyleyebiliriz: Bu yöntem ile sadece penis boyutunda 2 cm ye kadar bir fiziksel büyüme sağlanabilmektedir. Ancak ameliyat süreci hem pahalı, hem uzun, hem de meşakkatli olduğu için ciddi durumlarda düşünülmelidir. Ayrıca ameliyatla penis büyütme yönteminde cinsel performansta olumlu ya da olumsuz bir etki sağlanamamaktadır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir