Son Yazılar

Afrodizyak Nedir?

Kadın erkek fark etmeksizin vücuttaki cinsel hormonların daha fazla salgılanmasına neden olan bitkisel bir karışımdır. Genellikle sıvı yani damla şeklinde satılır, fiyatı arttıkça kalitesi ve etkisi de aynı ölçüde artar. Genellikle daha önce ilişkiye girmiş ama istediğini alamamış ve daha tutkulu bir ilişki isteyen bireyler tarafından kullanılır ve kullanılmalıdır.

Afrodizyak Etkileri Neledir?

Giderek büyüyen kozmetik sanayi, afrodizyakı parfümden içeceklere kadar çok farklı ürünlerde görmemize neden olmakta. Bunun yanında hızla gelişen teknoloji ile birlikte afrodizyak, bireyler tarafından artık partnerlerine oldukça kolay enjekte edilmektedir. Afrodizyak bitkisel bir karışım olmasının yanı sıra doğada ki bir çok meyve de ve sebzede de bulunmaktadır. Erkeler ve kadınlar için farklı besinler afrodizyak etkisi yapabilir. Örneğin erkekler için, Maydanoz, Nane, Tarçın, Kekik, Vanilya, Sivri Biber, Hardal, Kereviz, Ay çiçegi, Badem ve Ceviz içerdikleri çinkodan dolayı sperm sayısının artmasına neden oluyor ve cinsel isteği artırıyorlar. Kadınlar için vazgeçilmez olan çikolata, listenin ilk sırasında. İçerdiği kalori ve şekerden dolayı kadınlar üzerinde uyarıcı bir işlev görüyor, üstelik beyinde ki belirli noktaları da uyararak mutluluk hissi oluşturuyor.

Afrodizyak erkeklere göre kadınlarda daha hızlı ve etkili bir uyarıcıdır. Bazı afrodizyakların kadınlar üzerinde on saniyeden daha kısa bir sürede etki gösterdiği ve erkelere göre kadınları daha fazla uyardığı gözlenmiştir. Bunun nedeni ise tüm duyu organlarının aynı anda uyarılmasıdır.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
A. Soydan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
A. Soydan
Ziyaretçi
A. Soydan

Afrodizyak bayan azdırıcılarda ve erkek performans arttırıcı ürünlerin tamamında bulunan bir maddedir. Sadece bayan azdırıcı parfümlerde kullanıldığı düşünülsede afrodizyak maddesi cinsel dürtüleri harekete geçirdiği için cinsel ürünlerin genelde hepsinde kullanılır. En çokta parfümlerde kullanılan afrodizyak erkeğin vücüduna püskürtmesiyle oluşan kokudan bayanların etkilenmesini ve erkeğe karşı dahada yakınlaşmasını sağlar. Afrodizyak parfümleri kalabalık bir ortama girerken veya cinsel birleşme öncesinde kullanılırsa karşı cins bayan bu konudan çok etkilenecek ve cinsel dürtüleri erkeğe karşı harekete geçecektir.