Son Yazılar

Afrodizyak etkili parfümler karşı cinsi gerçekten etkiler mi?

Bu sorunun cevabı oldukça açık ve nettir. Cinsel dürtüleri etkileyen parfüm çeşitlerinden olan afrodizyak parfümler karşı cinsi etkileyebilir. Fenomen ise cinsel istekleri artırıcı bir hormon türüdür. Günümüzde uzun yıllar araştırmalar sonucunda elde edilen ve fenomen etkisi olan afrodizyak parfümleri karşı cinsi etkilemektedir. Cinsel istek ve arzuları en üst seviyeye çıkarabilen aşk parfümleri olarak nitelendirilen Afrodizyak etkili parfümler çeşitli yerlerde satılmaktadır. Son zamanlarda ise internet üzerinden oldukça ticareti yapılmaktadır. Ayrıca internet sitelerinin artması ile birlikte online olarak satın almak mümkün. Hem daha ucuza satın alabilir hem de özel ambalajlarda kargolanır.

Erkekler ve Bayanlar İçin Zararlı Mıdır?

Afrodizyak etkili parfümler, sağlık açısından bir probleme yol açmamaktadır. Bilinen bir yan etkisi de yoktur. Daha çok kokusu karşı cinsi etkileyerek cinsel istek ve arzu hislerini artırır. Fenomen hormponunu salgılayarak cinsel isteği en üst seviyelere ulaştırır. 21. Yüzyıl teknoloji ile üretilen bu parfümler sağlık açısından bir problem teşkil etmemektedir. Fakat ciddi bir sağlık probleminiz varsa doktor kontrolünde kullanmanız önerilir. Özellikle ilişki öncesinde kullanılması gereken afrodizyak etkili parfümler birçok firma tarafından üretilememektedir.

Satın almadan önce, markasını araştırıp güvenilir ve zararsız olduğundan emin olmalısınız. Eğer hiçbir marka hakkında bir fikriniz yok is, internetten o marka veya firmaya ait referansları inceleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir