Son Yazılar

Sürtünme İle Kızlık Zarı Bozulur mu?

Sürtünme ile kızlık zarının bozulması, aslında tamamen bir ütopya olarak bilinse de, bu işlemin örneklerine günümüzde rastlıyoruz!

Sürtünme Nedir ve Nasıl Olur?

Sürtünme işlemi, kişilerin birbirleri arasındaki ilişkiyi etkili bir şekilde yapması ile ilgilidir. Mesela erkeğin kadının vajinal bölgesine penisini sürterek yaptığı bir hassasiyet çerçevesine sahip olan bu işlem, kişilerin daha fazla tahrik olmasını sağlıyor. Lakin bazen bu sürtünmenin sınırını ve limitini de kavrayamıyor insanlar. Zevkin ve orgazm etkisinin yaratmış olduğu sonuçlara göre, kişi bir anda kızın içine girebiliyor ve böylece kızlık zarı bozulabiliyor! En azından yalnızca penisin baş bölgesini kullanarak vajinal giriş yapan kişiler, orgazm konusunda ciddi hücumlar yaşayabiliyor!

Kızlık Zarının Bozulması Olayı

Kızlık zarının bozulması olayı, kişilerin kendilerini tatmin etme duygusu ile hareket ettiği bir organizasyondur aslında. Bu organizasyonun hem hızlı, hem de etkili bir şekilde sonuç vermesi için, kişiler daha çok mastürbasyon yapma eğilimine giriyor. Sürtünme aşaması burada da karşımıza çıkmış oluyor. Kız kendini tatmin etme tadında mastürbasyon yapar iken, bir cisim kullanabilir.

Mesela vibratör tadında bir ürün kullanıyor ise bu ürünü fazla sert bir şekilde kullanmış olabilir, -ki bu sık sık görülen bir şeydir ve etkisi kısa sürede belli olur. Kızlık zarı oldukça esnek bir tabakaya sahiptir. Bazı insanlarda doğuştan esnek yahut olmayan kızlık zarı vakası oluşabiliyor. Bu yüzden, kişilerin kendilerini daha dikkatli bir şekilde tatmin etmesi gerek!

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*