Son Yazılar

Sünnet Olmanın Cinselliğe Etkisi Nedir?

Penislerin en iyi olanı en estetik olanıdır lafı tamamıyla doğruluğu ispatlanmış bir durumdur. Sünnet olmamış bir birey cinsel ilişki esnasında daha az zevk almaktadır ve sağlık açısından da son derece önemlidir. Sünnet olmuş bir birey cinsel hayatında daha başarılı olmaktadır. Çünkü kadında bulunan vajinada derisi alınmamış yani sünnet olmamış kişinin penisi sürtünme yaparak sağlık problemlerine neden olabilir. Penisin zararlı olarak görülen deri parçası alındığında hem cinsel ilişkiden alınan zevk artacak hem de daha az sağlık problemleri ile karşılaşacaksınız.Sünnet cinsel zevki azaltır mı

Bu durumda sünnet olan erkek, daha iyi bir seks hayatına sahip olmaktadır. Sünnet boyu penisi etkilemez. Çoğu kimse tarafından bu tez tam tersi olarak bilinse de derisi alınmış bir penisin boyu değişmez sadece şekil olarak biraz daha farklı olmaktadır.

Sünnet Penis Boyunu Etkiler Mi?

En iyi penislerİnsanlar tarafından yanlış bilinen bir durum olan sünnet olduktan sonra penisin küçüldüğü düşüncesi tamamıyla bir yanlış bir düşüncedir. Sünnet olan bireyde penis boyu küçülmez sadece daha estetik bir görüntü olur.Ayrıca sünnet sağlık problemlerinin de önüne geçmektedir. Vajinadaki sürtünme oranını azaltır, daha istekli bir cinsel hayata neden olur. Erkekler belirli yaşa gelmeden sünnet olmak zorundadır. Kültürümüzde sünnet olmak bir gelenek haline gelmişse de bu işlem gerekli olan bir işlemdir. Cinsel hayatında daha başarılı olmak isteyen erkekler penisi tamamen olgunlaşmadan sünnet olmak zorundadır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*