Son Yazılar

Penise top gelmesi durumunda ne yapılır?

Penise top gelmesi durumunda yapılacak olan ilk hareket, kişinin refleksi ile de bilindiği gibi zıplamak olacaktır!

Penise Top Gelir İse Ne Olur?

Aslında asıl olay penise top gelmesinden ziyade, testislere gelmesidir. Testislerin hassaslığı o kadar büyüktür ki, her hangi bir darbe derin acılar yaratır ve ciddi sıkıntılar oluşturur. Yumurtalık denen testislerin korunması büyük bir ustalık gerektiriyor. O yüzden futbol tarzı oyunlarda, bu iş için üretilen boxer yahut benzeri şeyleri kullanabilirsiniz.

Penise top gelir ise, ilk yapacağınız iş zıplamak olacaktır. Zıplayın ve derin nefes alın ki siz de rahatlayın penisiniz de rahatlasın. En azından baskı sonucu oluşan ağrı, başınıza da döndürecektir ani olarak. Bu dönme işlemi, başınızı ağrıtacak ve geçici bir baş dönmesi dahi yaratacaktır. Gelen topun şiddetine göre ilk işiniz zıplamak olsun. Lakin bunu da dikkatli yapın. Misal olarak hızlı bir zıplayış etkili bir çözüm olmayacaktır. Yavaş yavaş ve olabildiğine yükseğe zıplamak iyidir her zaman için. Lakin bunların olmaması için olabildiğine korumanız önerilir.

Penisinizi Koruyun Ki Top Gelmesin!

Penisiniz koruyarak, bu sorunların başlamadan bitmesine imkan sunabilirsiniz. İllaki futbol oynamak var ise planınızda, bu iş için üretilen kıyafetleri tercih ediniz. Futbol topunun hızlı gelmesi ve ağırlığı ile birleşen bir yük, ciddi derecede penisinize ve testislerinize zarar verebilir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Diyelim penise top geldi ve cinsel hayatınız ile ilgili kaygılarınız var. O zaman Penise Darbe Almak Cinsel Hayatı Etkiler mi? başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*