Son Yazılar

Penis Hangi Durumda Kırılır, Penis Kırılması

Doğu ülkelerde hastalardan alınan bilgiye göre en çok görülme sebebi penisin ereksiyon halinin giderilmesi yada eğri duran penislerin düzeltilmesi amacıyla kişinin kendi tarafıyla ereksiyon sırasındaki penisin elle düzeltilmeye çalışılması hastaların tabiriyle kırtlatılmasıdır. Böyle bir durumda ereksiyon halinde içinde yüksek basınç olan penisin zarı yırtılacağı için penis kırılması meydana gelebilir.

Cinsel ilişki sırasında penis kırılması aslında belki de hastaların ifade etmedikleri en sık görülen sebeptir. Bunun yine aşırı zorlamalı değişik pozisyonların denendiği sert ve aşırı gidip gelmelerin olduğu cinsel ilişkilerde görülmesi mümkündür.

Penis vajina içerisindeyken kadın partnerin penisi hafif gerecek şekilde pozisyonlar alması yada kişilerin biraz daha fazla zevk almak adına penisin vajinadan çıkıp tekrar girmesi için uğraşmaları sonucunda vajinadan kayan sert penisin zorlanması sonucu ani bir kırılma yani penis zarının patlaması yırtılması gerçekleşebilecektir. Bu gibi konularda özellikle kadın partnerin üstte olduğu durumlar suçlanabilmektedir.

Böyle pozisyonlar tercih edilirse penisin gidip gelme esnasında vajina içerisinde kalmasına dikkat edilmesi önemli bir tedbir olacaktır.

1 Yorum var Penis Hangi Durumda Kırılır, Penis Kırılması

  1. bu kadar zorlamaya gerek yok zatenn

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*