Son Yazılar

Penis büyütücü kremler işe yarar mı ?

Erkeklerin cinsel sağlık ile ilgili doktorlara danıştıkları konuların başında penis büyüklüğü gelmektedir. Erkek açısından olduğu kadar, kadın için de cinsel hayatta önemli bir faktör olan penis, Türkiye ortalamasına bakıldığında normal şartlar altında 5 cm. ile 7 cm. arasında, erekte olduğu zaman ise 13 cm. ile 16 cm. arasındadır. Bu ölçülerin altında bulunan penisler ise küçük olarak kabul edilir. Penis boyu ve genişliği ameliyat, ilaç, pompa veya doğal yöntemlerin yanı sıra penis büyütücü kremler kullanılarak da büyütülebilir.

Penis büyütücü kremler, tamamen doğal bitkisel içeriklerden oluşmaktadır. Uzun süren laboratuvar araştırmaları sonucunda bir araya getirilen bu bitkiler, insan sağlığına zararlı olabilecek hiç bir madde içermez. Düzenli kullanıldığında ise 5 cm. ile 7 cm. arasında büyüme sağlayan bu kremler, aynı zamanda penis başının kalınlaşmasını da sağlamaktadır.

Penis Büyütücü Kremler İşe Yarıyor mu?

Penis büyütücü kremler çoğunlukla günde 2 kez, penisin uç kısmından dip kısmına kadar masajla yedirilerek uygulanır. Bu uygulama, düzenli olarak 3-4 ay boyunca tekrar edilmelidir. Ancak penis büyütücü kremlerin uygulandığı bölge hassas derinin olduğu bir bölge olduğundan, kullanım kurallarının dikkatle okunması ve ona göre uygulama yapılması gerekir. İçeriğinde belirtilen miktardan fazla kullanılması bir yarar sağlamayacağı gibi, penisinize zarar da verebilir. Penis büyütücü kremler, penis pompası ile birlikte kullanıldığında daha çabuk etki edebilir ve büyüme sağlanabilir. Penis Büyütücü kremler

Penis büyütücü kremler çoğunlukla günde 2 kez, penisin uç kısmından dip kısmına kadar masajla yedirilerek uygulanır. Bu uygulama, düzenli olarak 3-4 ay boyunca tekrar edilmelidir.

Ancak penis büyütücü kremlerin uygulandığı bölge hassas derinin olduğu bir bölge olduğundan, kullanım kurallarının dikkatle okunması ve ona göre uygulama yapılması gerekir. İçeriğinde belirtilen miktardan fazla kullanılması bir yarar sağlamayacağı gibi, penisinize zarar da verebilir. Penis büyütücü kremler, penis pompası ile birlikte kullanıldığında daha çabuk etki edebilir ve büyüme sağlanabilir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*