Son Yazılar

Penis büyütücü egzersizler işe yarar mı ?

Penis büyütme‘nin en doğal yollarından biri olan egzersizleri sizler için hazırladık. Son dönemlerde piyasada satılan sahte haplar ve bitkisel adı altında satılan kimyasal ilaçlar, gözleri doğal yöntemlere çevirmiş durumda. Genel anlamda penis kalınlaştırma ve penis uzatma egzersizleri tamamen doğal bir penis büyütücü yöntemidir ve hiçbir yan etkisi bulunmamakla beraber ciddi uzamalara yardımcı olabilmektedir.

PENİS BÜYÜTME EGZERSİZLERİ NASIL YAPILIR?

Öncelikle belirtmek isteriz ki bu egzersizler kısa sürede kesin sonuçlar doğurmayacaktır ancak uzun vadede hayal ettiğiniz kalınlık ve uzunluğa kavuşmasında size yardımcı olacaktır. Düzensiz ve sürekli yapılmayan egzersizlerin hiçbir faydasını göremezsiniz. Bu nedenle günlük düzenli olarak bu hareketleri yapmalı ve gerekirse besin takviyesi almalısınız.
Öncelikle penisin çekilerek uzatılması her ne kadar imkansız sanılsa da durum böyle değildir.

Penis büyütme egzersizleri nasıl yapılır ?

Penisin baş tarafından tutulup çekilmesi ve yaklaşık bir dakika böyle bekletilmesi uzamasına ciddi anlamda yardımcı olabilir. Bu işlemi 5-10 defa yaptıktan sonra sağa ve sola sallayarak kan akışını hızlandırın.

Bu sert tabakanın yumuşamasını ve esnemesini sağlayacaktır. Bu esnada penis damarlarına dolan kan, bu esnemeyi kullanarak penisin kalınlaşmasını ve uzamasını destekleyecektir. Bu işlemi yaparken her hareketin sonunda 20 saniye dinlendirmeniz gerekir. Ayrıca ağrıya neden olacak şekilde yapılan egzersizler uzamadan ziyade istenmeyen sağlık problemlerine davetiye çıkaracaktır.

Bu nedenle egzersiz yaparken canınızı yakmayacak derecede kuvvet uygulamalısınız. Genel anlamda en doğal ve sağlıklı yöntemler arasında sayılan bu yöntem ile uzun vadede 3-5 cm uzama sağlayabilirsiniz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*