Son Yazılar

Penis Büyür mü?

Erkekler cinsel organlarını bir güç sembolü olarak görür ve cinsel organlarının boyutlarıyla gurur duyar, övünürler. Bu nedenle de penisin boyu ve kalınlığı oldukça önemlidir. Ortalama 16 cm olan penisin 11 ile 18 cm arasındaki boyutları normal olarak kabul edilse de erkekler penisinin hep daha büyük olmasını isterler. Kadınlar için de penis boyutu oldukça önemlidir. Kadınlar için de erkeğin uzun süre ereksiyon olması, cinsel tatmine ulaşması için oldukça önemlidir.

Penis Büyür Mü?

Herhangi bir cinsel uyarı ya da fantezi esnasında, beyindeki sinirler uyarılır ve sinirlere gerekli sinyaller yollanır, böylece ereksiyon gerçekleşir. Peniste bulunan 3 doku kan ile dolduğunda ise penis büyür, kalınlaşır ve ereksiyon tamamlanır.

Penis büyütücü kremler ise masaj yapma yoluyla cinsel organa uygulanır. Bu şekilde kan dolaşımı artarken, kremler içerisinde bulunan etken maddeler bu kanalların genişlemesini sağlar ve böylece penisiniz kalıcı olarak kalınlaşır ve büyür. Penisin doğal yolla büyüme yöntemiyle aynı olan krem uygulama yöntemi kişiden kişiye farklılık gösterse de penisin büyümesi için kesin çözümdür.

 

Penis Büyütme Krem ve Jelleri Zararlı Mıdır?

Doğal etken maddeleri kullanılan ürünler, özellikle de ağız yoluyla alınmaması sebebiyle kişiye zarar vermez. Cilde de zararı olmayan bu ürünler, prezervatif ile birlikte de kullanmaya uygundur.

Penis büyütücü ürünler hem sizin hem de partnerinizin sağlıklı ve kaliteli cinsel yaşama kavuşmasını sağlar.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*