Son Yazılar

Penis boyu önemli mi?

Jeepler ve jumbo menüler çağında en büyüğün en iyisi olduğunu düşünmeye koşullandırılıyoruz. Elbette konu penis olunca büyüklük sevdası iyice katlanıyor. Peki ama gerçekten büyük penis daha iyi seks anlamına mı geliyor?
Büyük penis daha mı iyi sorununun yanıtını vermek için önce büyük penisin ne olduğunu tanımlamak gerek.
Üniversitelerde 11.000 kişinin baz alınarak yapıldığı bilimsel testlere göre küçük penis ya da bilimsel adıyla mikro penis oldukça nadir rastlanan bir sorun. Erkekler ciddi hormonsal dengezizliklerden muzdarip değillerse, penisleri ortalama en ve uzunlukta oluyor. Ortalama penis boyu uzunluğu 13.5 santimle 16.2 santim arasında değişiyor. Peki kadınlar bu uzunluktan memnun mu?
Seksologların yaptığı araştırmaların bu soruya yanıtı olumlu Kadınların %85’i partnerlerinin penis boyunun ideal olduğu görüşünde. Oysa erkeklerin %55’e penis boylarının tatminkar olmadığı düşünüyor. Kadın ve erkek Görüşürüm arasındaki fark seks kriterlerinin değişik olmasından kaynaklanıyor. Erkekler için penis boyu bir numaralı kriterken, kadınların öncelikleri iyi öpüşen biri sevgili. Kadınların %70’e ön sevişmeye bol zaman ayıran bir partnerin, uzun penise sahip olan pek nerden daha arzu edilir olduğunu düşünüyorlar. Zaten kadınların mevzusuna takılmalarının en önemli nedeni seksin verdiği Hazla penis boyu arasında hiçbir ilişki olmaması.
Kadınlar Aradaki farkı anla günün?
Çok yakın bir mesafeden 12 santimle, 15 santimin arasındaki farkı anlar mısınız? Elinizde cetvel olmadan böylesine ince biri ayrımı yapmak mümkün değil. Elbette, kadınlar için de Aynı şey söz konusu. Zira ortalaman penis aralığındaki fark üç santim bile değil. Dolayısıyla eğer penisiniz ereksiyon halinde iken bilimsel olarak küçük beniz standartı olan on santimin altında değilse veya büyük penis ölçüsü olarak belirlenen 20 santimin üstünde değilse sevgilinizin hiçbir şeyin farkına varması mümkün değil. Kadınları yatakta tatmin etmek için uzun ön sevişme İltifat ve romantik jestlere yoğunlaşmanız gerekiyor.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*