Son Yazılar

Penis Boyu kaç yaşına kadar büyür?

Penis boyu anne karnında herhangi bir eksiklik ve bozukluk dönemleri olmadığı takdirde anne karnında gelişimi başlayarak doğum sonrasında, çocuklukta, ergenlik döneminde penis gelişimleri sürmektedir.

Penis gelişimleri son derece dikkat ile izlenmeli ve takip edilmelidir. Penis boyutu ilerde yaşanacak herhangi bir cinsel birliktelik sorunu ve problemi olmaması için günümüzde sık sık bu penis boyutu sorunları ile birçok genç psikolojik sorunlara kadar gitmiştir.

Penis boyu ergenlik öncesinde gelişim evreleri ön hazırlık ergenlik döneminde ise hızlı bir şekilde gelişim gösterir. Ergenlik sonrasında ise penis boyutlarında yerleşmiş bir düzen gözlenir.

Ergenlik sonrasında ortalama 20-21 yaşlarında neredeyse yüzde yüz şekilde penis gelişimleri tamamlanır. Bu yaşlardan itibaren normal gelişim evreleri biter. Ayrıca ekstra besin ve tedavi alınarak bu penis boyları uzatılabilir.

Penis boyları günümüzde önemsiz gibi görünse de büyük psikolojik travmalara ve cinsel birleşmeler sırasında yetersizlik sorunlarına neden olur. Bu problemlerden uzak kalmak için çocukluk yaşlarından itibaren düzenli olarak çocuklarda ki penis gelişimleri takip edilmeli, ergenlik döneminden sonra gelişimi uzman hekimlerce sürdürülmeli ve erken önlemler gerekiyorsa alınmalıdır. Penis boyları yetişkinlerde de bitkisel yöntemler ve tedaviler ile uzatılabilmektedir.

Gençlikte yaşanan birtakım rahatsızlıklar, damar tıkanıklığı, yetersiz hijyen dahi penis uzamasında önemli ölçüde etki gösterir. Penis boylarında ki bu uzama ve kısalıklar ileride yaşanacak partner uyumu sorunlarını önlemek için yerinde müdahale edilmelidir. Ergenlik döneminde ki kas sistemlerinin gelişimi ve yetişkinlik evresinde dahi olunsa vücut gelişimi nasıl sürdürülebiliyorsa penis gelişimleri de bu şekilde sürer. Siz de yetişkin dahi olsanız bu gibi birçok bitkisel yöntemlerde doğal yollardan alınan ilaçlar ile penis gelişimi ve boyutunda ki artışlara destek olabilirsiniz.

2 Yorum var Penis Boyu kaç yaşına kadar büyür?

  1. 21 yaşındayım penisim ereksiyon halindeyken 11-12 cm boyunda bu normalmi sizce
    1    0
  2. 26 yaşındayım şuan 13 cm daha fazla uzamasını istiyorum nasıl uzatabilirim. Elle masaj yaparak ve yanında ürün kullanmam gerekirmi acaba? Veya bu ikisini yaparsam yan etkisi olurmu cevaplarsanız çok sevinirim
    0    0

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*