Son Yazılar

Penis boyu kaç yaşına kadar büyür?

Penis boyları anne karnında herhangi bir eksiklik ve bozukluk dönemleri olmadığı takdirde anne karnında gelişimi başlayarak doğum sonrasında, çocuklukta, ergenlik döneminde penis gelişimleri sürmektedir. Penis gelişimleri son derece dikkat ile izlenmeli ve takip edilmelidir. Penis boyutu ilerde yaşanacak herhangi bir cinsel birliktelik sorunu ve problemi olmaması için günümüzde sık sık bu penis boyutu sorunları ile birçok genç psikolojik sorunlara kadar gitmiştir.

Gelişmiş erkek bireylerin penis boyu ortalama olarak normal halde 3.5 cm ila 9.5. cm arasında değişmektedir. Ancak uyarı veya cinsellik esnasında penisin sertleşmesiyle bu uzunluk 9.5 cm ile 18 cm arasında değişebilir. Penisin sertleşmesi halindeki uzunluğu bireyden bireye değişmekte olup, ırsi devam edebilmektedir. Penis büyüklüğü ve uzunluğu erkeğin vücut yapısı ve cinsellik düşüncelerine göre ilgili değildir. Bireyden bireye farklı etkenlere göre değişebilmektedir. Örnek olarak kısa boylu erkeğin penisi, uzun boylu erkeğin penisinden büyük olabilmektedir.

Bir çok erkekte gerdek gecesi bu organın büyümemesiyle birlikte bir aşağılık kompleksi doğabilmekte. Bu yüzden iktidarsızlık sorunu meydana gelmiştir. Cinsel temastan kaçarak, çevreden farklı duyumlar , penis eni boyu uzunluğu vs. hakkında yanlış bilgiler bireyin bu duruma düşmesine yol açabilecektir.

Asıl nokta şudur ki, penisin boyu ve genişliği önemsenmemeli, gerçek olanın penisin o esnada sertleşebilmesidir. Erkeğin cinsellik sırasında penisinin sertleşmesi halinde, belli bir andan sonra penisten spermler çıkarak kadının döl yoluna ulaşır. Böylece de cinsellik olumlu bir şekilde tamamlanır. Tabi bu cinselliğin gerçek başarısı, çiftlere ve farklı etmenlere göre de farklılık gösterebilecektir. Sağlıklı bir cinsel yaşam için önemli olan penis boyu değil penisin işlevi ve eşinizle aranızda olan uyumdur. Birçok gazetelerde ve cinsel sağlık dergilerinde çok sıkça sorulan penis boyu sorusu şunu gösteriyordu toplumumuzda cinsel ilişki kalitesinin penisin boyu ile doğru orantılı olduğu kanısı hakimdir fakat durum tamamen farklı olup mutlu bir cinsel ilişki için önemli olanın penis boyu olmadığını hemen hemen tüm uzmanların savunduğu bir durumdur. Hatta şunuda ekleyelim penis boyu çok büyük olan bireylerin eşlerinin daha mutsuz ve cinsellikten zevk yerine acı hissettiklerini belirtelim. Unutmayınızki sağlıklı bir cinsel ilişki için 9 cm bir penis yeterlidir çok fazlası partnerinize acı ve zarar verebilir.

Penis boyu ergenlik öncesinde gelişim evreleri ön hazırlık ergenlik döneminde ise hızlı bir şekilde gelişim gösterir. Ergenlik sonrasında ise penis boyutlarında yerleşmiş bir düzen gözlenir. Ergenlik sonrasında ortalama 20-21 yaşlarında neredeyse yüzde yüz şekilde penis gelişimleri tamamlanır. Bu yaşlardan itibaren normal gelişim evreleri biter. Ayrıca ekstra besin ve tedavi alınarak bu penis boyları uzatılabilir. Penis boyları günümüzde önemsiz gibi görünse de büyük psikolojik travmalara ve cinsel birleşmeler sırasında yetersizlik sorunlarına neden olur. Bu problemlerden uzak kalmak için çocukluk yaşlarından itibaren düzenli olarak çocuklarda ki penis gelişimleri takip edilmeli, ergenlik döneminden sonra gelişimi uzman hekimlerce sürdürülmeli ve erken önlemler gerekiyorsa alınmalıdır. Penis boyları yetişkinlerde de bitkisel yöntemler ve tedaviler ile uzatılabilmektedir.

Gençlikte yaşanan birtakım rahatsızlıklar, damar tıkanıklığı, yetersiz hijyen dahi penis uzamasında önemli ölçüde etki gösterir. Penis boylarında ki bu uzama ve kısalıklar ileride yaşanacak partner uyumu sorunlarını önlemek için yerinde müdahale edilmelidir. Ergenlik döneminde ki kas sistemlerinin gelişimi ve yetişkinlik evresinde dahi olunsa vücut gelişimi nasıl sürdürülebiliyorsa penis gelişimleri de bu şekilde sürer. Siz de yetişkin dahi olsanız bu gibi birçok bitkisel yöntemlerde doğal yollardan alınan ilaçlar ile penis gelişimi ve boyutunda ki artışlara destek olabilirsiniz.

Penis ne zaman uzamaya büyümeye başlar

Penis boylarında olan kısalık sorunları ile günümüzde birçok erkek bireyler cinsel birleşme sırasında ve sonucunda yaşanan doyumsuzluk ve yetersizlik nedeni ile penis boylarında büyütme ve geliştirme çabaları içerisindedir. Penis boyları doğum sonrasında 1.9 cm altında, ergenlik öncesi 6 cm altında ve ergenlik sonra 9 cm geçmeyen boylar mikro penis olarak günümüzde bir hayli fazla görülmektedir. Anne karnından fizyolojik gelişimlere değin uzanan birçok etken ve etmenler ile penis boylarında ki büyüme ve gelişimlerde çeşitlilik göstermektedir.

Erkek bireylerde penis boyu uzamaya ve büyümeye Demir Dikeni gibi birçok ürünü kullanmaya başladıktan sonra gözle görülür bir artış gözlenir. Red Honey ve Demir Dikeni gibi birçok etken ile 4 haftalık yaklaşık olarak bir tedavi evresi sonucunda penis boylarında uzama ve gelişme gösterme evreleri gözlenmekte ve yaşanmaktadır. Demir Dikeni bitkisel ürünleri ile penis boylarından artık yakınmaya son artık daha sağlıklı ve cinsel birlikteliklerde yeterli boyutlara ulaşacağınız penis boylarına uzamak günümüzde daha da kolaydır.

Penis boyları ergenlikte daha çok büyüme ve gelişmenin kısa süreçler içinde hızlıca gerçekleştiği evrelerde daha hızlı bir artış görülür. Penis boylarında da yine ergenlik ve ergenlik sonrası dönemlerde takip edilmeli ve erken müdahaleler eşliğinde penislerde ki büyüme ve büyüme geriliği takip edilmelidir. Ergenlik döneminde olan hızlı büyümeler de kesinlikle zararlıdır. Çok büyük penislerde de günümüzde birçok sağlık sorunları ve partner problemleri gözlenir.

Demir Dikeni gibi bitkisel ürünleri kullanarak yetişkinler için artık penis boyutları sorunları rafa kalkar. Siz de bu gibi tamamı bitkisel bu ürünleri kullanarak bu ürünleri kullanım sonucunda etkili bir cinsel birleşme süreçlerini yaşama fırsatı elde edersiniz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*