Son Yazılar

Kopan Penis Dikilebilir Mi?

Kopan penis, kopuğun durumuna göre yerine dikilebilir! Lakin olayın ciddiyeti bu denli yadırganmamalıdır!

Penis Neden Kopar?

Bu soruyu şüphesiz ki düşünmüşsünüzdür. En azından medyadan duyulan, yahut çevreden görülen şeylerden az çok tahmin etmişsinizdir. Yapılan araştırmalara göre penis kopmaları, genellikle sanayide çalışır iken iş başında olan kişinin penisini yanlışlıkla kesim aletlerine yahut benzeri şeylere kaptırmasıyla gerçekleşiyor. Nadir olarak bilinen bir diğer kopuş ise hayvan ısırıkları ile oluşuyor.

İşin en garip tarafı, haberlerde de yer eden partner sıkıntılarıdır. Kocasının penisini kesen partner tarzı olaylar ile de kopan penis, gecikmeden yapılacak ameliyatlar ile yerine dikilebilir. Her ne kadar kopan penis parçasının parça kaybetmeden ulaştırılması pek kolay olmasa da, kişiler bu konuda azimli olur ise kan kaybından hayatlarını kaybetmeden hastaneye ulaşabiliyor. Lakin acil durum sinyallerinin hızlı bir şekilde nüksetmesi ile en yakın sağlık kuruluşuna gidilmesi gerekir. Vakit geçmeden cerrahi müdahale yapılır ise penisin kullanışlılığı ve yerine getirilerek eski ehemmiyetini kazanması mümkün olmaktadır.

Kopan Penis Ucu Dikilebilir Mi?

Tıp o kadar ilerledi ki, insanlar pek çok şeyin çaresini rahat rahat çözebiliyor. Penis konusunda oldukça etkili çalışmalar yapılıyor. Penis doktorlarının, cerrahi açıdan bu sorunları çözmesi oldukça etkili yöntemler ile irdelense de, burada asıl iş penis sahibine düşüyor. Olası bir sorun ardından penisi parçaları kaybolmadan ulaştırması gerekiyor. Vakit geçirilmeden yapılacak çalışmalar, penisin kurtarılmasını sağlayacak!

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*